Błędy w komunikacji z pacjentem

Błędy w komunikacji z pacjentem | Webinar 27 sierpnia

Spotkanie IRONteam

Błędy w komunikacji z pacjentem | Webinar 27 sierpnia

Zapraszamy na webinar online pt. „Najczęstsze błędy w komunikacji z pacjentem” już w najbliższy piątek o godzinie 11:00.

Na prowadzonym przez specjalistów IRONteam webinarze uczestnicy będą mogli poznać:

  • jakie są najczęstsze błędy w komunikacji z pacjentem,
  • jakie są przyczyny ich powstawania,
  • jak rozpoznać, czy nasze zachowanie utrudnia komunikację,
  • co można zrobić, aby wyeliminować błędy w komunikacji.

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Celem IRONteam Meeting jest uzyskanie jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: