konferencja PFSz Polska Federacja Szpitali

Konferencja PFSz z IRONteam

Media

Konferencja PFSz z IRONteam

7 grudnia firma IRONteam wzięła udział w Jesiennej Konferencji Programowej Polskiej Federacji Szpitali organizowanej w Warszawie. Konferencja PFSz jest jednym z największych i najpopularniejszych wydarzeń tego rodzaju w naszym kraju.

O konferencji Polskiej Federacji Szpitali

Konferencja była kolejną odsłoną organizowanego od 12 lat wydarzenia dedykowanego przedstawicielom placówek medycznych z całego kraju zrzeszonych w Polskie Federacji Szpitali oraz współpracującym stowarzyszeniom i związkom.

Udział w konferencji wzięli udział nie tylko przedstawiciele Federacji, ale także członkowie Ministerstwa Zdrowia oraz Narodowego Funduszu Zdrowia. Ponadto w prelekcjach oraz panelach ekspertów wystąpili reprezentanci kilkunastu podmiotów prywatnych współpracujących i świadczących usługi dla krajowej ochrony zdrowia.

Głównymi tematami podejmowanymi w czasie spotkań były innowacje w szpitalach oraz nowoczesne rozwiązania organizacyjne oraz technologiczne. Szczególnie ważny był temat szans i możliwości wykorzystania dostępnych nowych rozwiązań dla podnoszenia jakości obsługi pacjenta. Ponadto konferencja PFSz była okazją do wymiany doświadczeń nie tylko w czasie prelekcji, ale także rozmowach uczestników miedzy nimi.

IRONteam na konferencji PFSz

Na konferencji PFSz nasza firma wzięła udział jako wystawca w ścisłej współpracy z Easycall. To wiodący na rynku dostawca usług telefonii internetowej oraz usługi VoiceBot. EasyCall dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości światowych trendów tworzy narzędzia, które rewolucjonizują komunikację telefoniczną i internetową z pacjentami.

Dzięki wspólnej obecności na konferencji PFSz udało się zademonstrować uczestnikom propozycje naszych działań oraz rozwiązań na polu nowoczesnej komunikacji z pacjentami. Dodatkowo liczne rozmowy z przedstawicielami palcówek pozwoliły na nawiązanie nowych kontaktów na przyszłość.

Prawdopodobnie to ostatnia konferencja w tym roku, w której mogliśmy wziąć udział, ale nie pierwsza. Więcej o naszych wydarzeniach można przeczytać w tym miejscu: KLIKNIJ TUTAJ

Za możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu dziękujemy Easycall.
Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda się nam wspólnie powtórzyć sukces ostatniego wydarzenia.