Szpital – Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

L

Samodzielny Publiczny
Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie to największy szpital Lubelszczyzny oraz jedna z największych placówek w Polsce. Wykonuje wysokospecjalistyczne świadczenia zdrowotne, prowadzi działalność dydaktyczną, naukowo-badawczą oraz promocję zdrowia na najwyższym poziomie przyczyniając się do postępu w medycynie i poprawy zdrowotności społeczeństwa. Rocznie leczy ponad 43 tys. pacjentów, a w Poliklinice i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym udzielanych jest ponad 180 tys. porad.

L4
30
PORADNI POZ
21
ODDZIAŁÓW I KLINIK
10
ZAKŁADÓW I PRACOWNI
L2

Dr n. med. Radosław Starownik
Dyrektor Naczelny


Jako jeden z największych szpitali nie tylko w naszym regionie, ale w całym kraju, mamy obowiązek stosowania i wyznaczania określonych standardów, zarówno w metodach prowadzonych terapii, jak i w profesjonalnym kontakcie z pacjentem. Proces budowania relacji z osobami potrzebującymi pomocy ze strony Szpitala rozpoczyna się w momencie pierwszego kontaktu z placówką – najczęściej z pracownikami rejestracji medycznej. Dzięki wykorzystaniu możliwości systemu GATEway, telefoniczne umówienie wizyty lub uzyskanie informacji jest prostsze i bardziej efektywne. Zebranie rozproszonych dotychczas punktów kontaktu w jednym miejscu sprawiło, że pacjent zyskał większe poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnego podejścia do jego sprawy.

1
punkt kontaktu do zespołu poradni
50
procent rozmów trwało poniżej 1 minuty


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Kolejkowanie połączeń.
Dzięki funkcji kolejkowania połączeń przychodzących pacjent jest informowany o miejscu w kolejce oraz o szacunkowym czasie oczekiwania na odebranie połączenia przez Agenta. Opcja IVR (interactive Voice Response) umożliwia tonowy wybór kolejki przez pacjenta i przekierowuje go do właściwego Agenta.

MONITOR_strona1
L3

Województwo Lubelskie, miasto: Lublin
Charakterystyczne miejsce: Zamek w Lublinie