Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze

L

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego
w Zielonej Górze

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze to największy i najnowocześniejszy szpital w województwie lubuskim oraz jeden z najlepszych w kraju. Jest laureatem wielu krajowych nagród i wyróżnień w dziedzinie jakości obsługi pacjenta. Prowadzi liczne akcje edukacyjne i kampanie społeczne skierowane do mieszkańców regionu. Rocznie szpital przyjmuje 180 tys. pacjentów, udzielanych jest 140 tys. porad i konsultacji, a na oddziałach szpitalnych leczonych jest ponad 66 tys. chorych.

L4
28
ODDZIAŁÓW
43
PORADNI PRZYSZPITALNYCH
21
PRACOWNI
6
ZAKŁADÓW DIAGNOSTYCZNYCH
L2

Dr Marek Działoszyński
Prezes Zarządu

Profesjonalna i sprawna komunikacja personelu szpitala z pacjentem jest podstawą odpowiedniej opieki medycznej. Bez umiejętności nawiązania dialogu z chorym i zrozumienia jego potrzeb nasza praca byłaby o wiele trudniejsza. Najnowsza, specjalna edycja 2020 „Komunikacji z pacjentem. Teoria i praktyka” prowadzi czytelnika przez najważniejsze zagadnienia komunikacji międzyludzkiej, omawiając je w sposób prosty i przystępny dla każdego. Szczegółowe i rozbudowane scenariusze możliwych sytuacji problematycznych sprawiają, że personel będzie przygotowany na każdą ewentualność. Połączenie teorii i praktyki w najlepszej możliwej formie.

500
połączeń dziennie
83
procent odebranych połączeń
44
procent pacjentów czeka na połączenie mniej niż 30s


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Kolejkowanie połączeń.
Dzięki funkcji kolejkowania połączeń przychodzących pacjent jest informowany o miejscu w kolejce oraz o szacunkowym czasie oczekiwania na odebranie połączenia przez Agenta. Opcja IVR (interactive Voice Response) umożliwia tonowy wybór kolejki przez pacjenta i przekierowuje go do właściwego Agenta.

MONITOR_strona
L33

Województwo Lubuskie, miasto: Zielona Góra
Charakterystyczne miejsce: Wieża Łazienna