Strona Główna

Skuteczne

call center w rejestracji medycznej
każdego szpitala

Dostarczamy najlepsze medyczne call center oraz rozwiązania usprawniające komunikację z pacjentem

15Lat doświadczenia w IT

Dowiedz się więcej o naszych

sukcesach

15
LAT NA RYNKU
68
PLACÓWEK KORZYSTAJĄCYCH Z NASZYCH USŁUG
21000
POŁĄCZEŃ ODBIERANYCH DZIENNIE W SYSTEMIE GATEWAY
70
WYDANYCH MAGAZYNÓW

Nasza oferta

Przygotowując się na Twój sukces zapewnimy wszelkie rozwiązania
informatyczne.

Opinie

Co klienci mówią o IRONteam?

Obszar roboczy 16 kopia 4

Dr n. med. Tomasz Maciejewski – Dyrektor Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie

Jestem szczególnie wyczulony na sprawne funkcjonowanie wszystkich jednostek organizacyjnych instytutu. Chcąc poznać opinię pacjentów o placówce, zdecydowałem się na przeprowadzenie przez firmę IRONteam badania poziomu satysfakcji naszych pacjentów. Okazało się, że słabym punktem jest brak sprawnie działającego centralnego punktu rejestracji telefonicznej. Nic tak nie zniechęca chorych jak niemożność dodzwonienia się do rejestracji w celu umówienia wizyty czy uzyskania potrzebnych informacji. Instytut Matki i Dziecka jest placówką, której pacjenci należą do szczególnej grupy. Są to w przeważającej większości dzieci wraz z opiekunami, dla których możliwość szybkiego umówienia pociechy na wizytę jest bardzo ważna. Właśnie w trosce o komfort najmłodszych pacjentów decydowaliśmy się na udoskonalenie telefonicznej rejestracji i wdrożenie przez firmę IRONteam systemu GATEway, profesjonalnego call center
Obszar roboczy 16

Kamil Barczyk – Dyrektor Szpitala Św. Łukasza w Bolesławcu

Po wprowadzeniu zmian zaproponowanych przez firmę IRONteam rejestracja większości poradni naszego szpitala obsługiwana jest tylko przez jeden numer. Wystarczy niewielki zespół pracowników, aby móc odbierać niemal wszystkie telefony. Już w pierwszych miesiącach po wprowadzeniu systemu GATEway sami pacjenci odczuli pozytywne zmiany. Wzrosło ich poczucie bezpieczeństwa oraz wrażenie profesjonalnej obsługi, z czego jesteśmy bardzo dumni. Skróceniu uległ czas oczekiwania w kolejce oraz trwania samych rozmów, dzięki czemu obsłużonych zostaje więcej pacjentów w krótszym czasie.
Obszar roboczy 16 kopia

Andrzej Kasprzyk – Dyrektor Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

Pierwszy kontakt chorego z placówką jest niezwykle ważny dla budowania poczucia komfortu i bezpieczeństwa pacjenta w czasie późniejszej terapii. Niestety rozproszona lokalizacja naszych licznych jednostek utrudniała pacjentom odnalezienie właściwego numeru telefonu i szybki zapis na konsultację u wybranego specjalisty. Odpowiednim rozwiązaniem na te bolączki okazało się wdrożenie systemu GATEway. Jeden punkt kontaktu usystematyzował i uprościł kontakt pacjenta z rejestracją medyczną, co przełożyło się na szybki wzrost zadowolenia z naszej pracy. Pacjenci nam ufają, odkąd wiedzą, że mogą uzyskać pomoc w trakcie zaledwie jednej rozmowy telefonicznej.
Obszar roboczy 16 kopia 7

Dr hab. n. med. Stanisław Góźdź – Dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach

Połączenie z telefoniczną rejestracją odbywa się za pomocą jednego numeru telefonu, co znacząco oszczędza czas pacjentów, którzy nie muszą dzwonić na kilka różnych numerów, żeby się zarejestrować czy uzyskać pożądaną informację. Odpowiednio przeszkolony przez firmę IRONteam zespół pracowników call center robi wszystko, żeby udzielić rozmówcy wyczerpującej odpowiedzi na jego pytania i zrealizować jego oczekiwania dotyczące rejestracji. Pacjenci onkologiczni to bardzo specyficzna grupa ludzi – pomaganie im to nasza misja. Właśnie dlatego Świętokrzyskie Centrum Onkologii nie pozostaje obojętne na potrzebny swoich pacjentów i wdraża projekty mające na celu wzrost ich satysfakcji. Utworzenie profesjonalnego call center było istotnym elementem poprawy dostępności świadczeń.
Obszar roboczy 16 kopia 2

Jolanta Sobierańska-Grenda – Prezes Zarządu Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.

Podjęcie współpracy z firmą IRONteam oraz wprowadzenie systemu obsługi pacjenta GATEway pozwoliło nam na stworzenie spójnego schematu telefonicznej komunikacji z pacjentami. Zespół rejestracji, który obecnie przyjmuje zgłoszenia do poradni w dwóch naszych placówkach, jest w stanie odbierać więcej połączeń w krótszym czasie. Pacjenci zyskali pewność, że w dowolnej chwili mogą uzyskać pomoc i informację, co wpływa na ich poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji. Jest to bardzo ważne, szczególnie w przypadku naszych szpitali, które świadczą szeroki wachlarz usług medycznych.
Obszar roboczy 16 kopia 3

Mgr Piotr Matej – Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie

Nowe trudne czasy sprawiły, że zmieniły się potrzeby i oczekiwania pacjentów wobec ochrony zdrowia. Podręcznik „Pacjent w centrum uwagi” to szerokie kompendium wiedzy, jak pracownicy rejestracji medycznej mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zagadnienia teoretyczne z zakresu psychologii komunikacji zostały zobrazowane praktycznymi przykładami rozmów z życia szpitalnego call center. Dzięki temu każdy czytelnik odnajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania oraz pomoże mu wyeliminować najczęstsze trudności w kontaktach z pacjentami.
Obszar roboczy 16 kopia 5

Marcin Kulicki – Prezes Zarządu Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jana Pawła II w Siedlcach

Obecnie w Centrum Informacji i Rejestracji Telefonicznej w godzinach szczytu dyżurują 4 osoby, poza tymi godzinami - 2. Dzięki zmianom organizacyjnym w rejestracji polegającym na wydzieleniu zespołu do obsługi call center z pracowników rejestracji zmniejszyły się kolejki w placówce oraz wyeliminowano nieodebrane połączenia. System GATEway stanowi ważne narzędzie dla szpitali usprawniające komunikację z pacjentami. Wdrożenie call center to nie jedyne zmiany. Zdecydowaliśmy się również na audyt komunikacyjny, który został przeprowadzony przez firmę IRONteam.
Obszar roboczy 16 kopia 6

Mgr inż. Piotr Rybak – Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach

Dla wielu mieszkańców Puław i okolic jesteśmy szpitalem, który wybierają jako pierwszy, kiedy szukają pomocy w związku ze swoim zdrowiem. Dlatego tak istotną kwestią było utworzenia wspólnego punktu kontaktu do naszych poradni POZ i AOS, które mają różne lokalizacje w całym mieście. Stało się to możliwe dzięki podjęciu współpracy z firmą IRONteam, która zapewniła rozwiązania technologiczne i organizacyjne. Dzięki naszym wspólnym staraniom pacjenci mają obecnie pewność, że kontakt ze szpitalem zawsze będzie sprawny i uzyskają potrzebną im pomoc.
Obszar roboczy 16 kopia 8

Mgr Dorota Ząbek – Dyrektor Zarządzający Radomskiego Centrum Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 76’

Pacjent onkologiczny, ze względu na charakter swojej choroby, wymaga szczególnej opieki i uwagi. Dlatego tak ważne jest zapewnienie mu wielu form kontaktu z lekarzem. Na początku naszej działalności korzystaliśmy z systemu telefonicznej rejestracji innej firmy. W ramach rozwoju zdecydowaliśmy się na współpracę z IRONteam. Współpraca z firmą i wdrożenie systemu GATEway umożliwiło stworzenie kompleksowej i usystematyzowanej obsługi pacjentów poprzez kontakt telefoniczny. Przyczyniło się to do sprawniejszej i bardziej profesjonalnej obsługi pacjenta, a tym samym zwiększyło zadowolenie chorych.
Obszar roboczy 16 kopia 11

Lek. med. Tomasz Kondraciuk – Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza

Nowoczesne call center było pierwszym krokiem, które umożliwiło wprowadzenie dalszych zmian w usprawnieniu funkcjonowaniu szpitala. W ostatnich latach dla naszego szpitala szczególnie ważne stało się dostosowanie do zmieniającej się rzeczywistości, wymagań i potrzeb pacjentów. Stały i sprawny kontakt z nimi jest podstawą do efektywnej opieki medycznej, która zaczyna się już na poziomie rejestracji i przyjęcia do placówki. Nowoczesne metody zarządzania komunikacją telefoniczną pozwoliły na ustandaryzowanie procesu porozumiewania się z pacjentem. Przeszkolony w tym zakresie personel potrafi odpowiednio zareagować na każdy typ okoliczności, co ogranicza sytuacje kryzysowe do minimum. To wszystko zapewnia pacjentowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Optymalna współpraca

Współpraca z nami w trzech prostych krokach

Kontakt
Podstawą tworzonych przez nas rozwiązań jest rozmowa na temat potrzeb i możliwości Klienta
Projekt rozwiązania
Każde z naszych rozwiązań jest skrupulatnie projektowane i omawiane ze zleceniodawcą
Wdrożenie
Po uzgodnieniu i sformalizowaniu warunków współpracy następuje realizacja projektu