Szpital – Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.

K

Wielospecjalistyczny
Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.

Budowa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. rozpoczęła się w 1977 roku. Jak na ówczesne czasy zastosowane nowatorskie rozwiązania, które miały za zadanie zapewnić komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Budynek przy ul. Dekerta został zaprojektowany z myślą o pomieszczeniu 610 łóżek. Dodatkowo przy ul. Walczaka istnieje zespół szpitalny, w którym znajdują się oddziały i poradnie głównie o specjalizacji psychiatrycznej. Na przestrzeni lat szpital prowadził ciągłą modernizację oraz wprowadzanie rozwiązań, których zadaniem jest poprawa możliwości diagnostyki oraz terapii leczonych pacjentów.

K4
31
ODDZIAŁÓW
33
PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
12
ZAKŁADÓW I PRACOWNI
K2

Robert Surowiec
Wiceprezes Zarządu


Jako nowoczesna placówka stale poszukujemy nowoczesnych rozwiązań w każdym obszarze naszej działalności. Pod względem telefonicznej rejestracji takim rozwiązaniem okazał się system GATEway. Już w pierwszym miesiącu od wdrożenia systemu zauważyliśmy znaczące efekty. Średni czas oczekiwania na połączenie z rejestracją spadł do rekordowo niskiego. Równocześnie wzrosła sama liczba telefonów – pacjenci bardzo szybko zorientowali się, że obecnie jest to skuteczny sposób na kontakt z rejestracją medyczną. Do przeszłości odeszły długie kolejki czy skargi na trudności z kontaktem z naszym szpitalem.

96
procent odebranych połączeń w skali miesiąca
30
sekund oczekiwania na połączenie
2
minuty - średni czas rozmowy


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Kolejkowanie połączeń.
Dzięki funkcji kolejkowania połączeń przychodzących pacjent jest informowany o miejscu w kolejce oraz o szacunkowym czasie oczekiwania na odebranie połączenia przez Agenta. Opcja IVR (interactive Voice Response) umożliwia tonowy wybór kolejki przez pacjenta i przekierowuje go do właściwego Agenta.

MONITOR_strona4
K3

Województwo Lubuskie, miasto: Gorzów Wielkopolski
Charakterystyczne miejsce: Katedra Wniebowzięcia NMP