Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku

logo

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
im. Janusza Korczaka w Słupsku

Tradycje lecznictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku sięgają 1945 roku. Po II wojnie światowej placówka prowadziła działalność w rozproszonych lokalizacjach. Budowę nowej siedziby rozpoczęto w latach 80. XX wieku. Szpital funkcjonuje na obszarze województwa pomorskiego, świadcząc usługi medyczne dla populacji miasta Słupska, powiatu słupskiego, jak również dla ościennych powiatów, co stanowi łącznie populację około 400 tys. mieszkańców. Rocznie na oddziałach leczonych jest ok. 70000 pacjentów.

B54
23
ODDZIAŁÓW
25
PORADNIE SPECJALISTYCZNE
11
PRACOWNI DIAGNOSTYCZNYCH
700
ŁÓŻEK
B5


Andrzej Sapiński
Prezes Zarządu

Specjalne wydanie 2020 „Pacjenta w centrum uwagi” jest odpowiedzią na obecną, dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość wokół nas. Pandemia koronawirusa, która wpłynęła na życie wszystkich, przeobraziła warunki pracy w polskich szpitalach. Rozdział poświęcony komunikacji w sytuacjach kryzysowych daje jasne wskazówki, jak odnaleźć się w nowych realiach oraz co należy zrobić, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentów w okresie podwyższonego ryzyka.

10
tys. połączeń miesięcznie
98
procent odebranych telefonów
20
sekund oczekiwania na połączenie
2.23
minuty czasu rozmowy


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Dzięki przyjętym rozwiązaniom do odbierania telefonów w systemie GATEway wystarczy zwykły komputer stacjonarny. Elastyczny sposób instalacji systemu na lokalnym lub wirtualnym serwerze zapewnia szybkość wdrożenia oraz optymalizację kosztów. IRONteam przewiduje wiele metod podłączenia do infrastruktury teleinformatycznej szpitala (bramki VoIP, SIP Trunk lub usługę SIP Trunk).

B5 (1)
B52
Ratusz w Słupsku