Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lublinie

K

Wojewódzki Szpital
Specjalistyczny im. Stefana Kardynała
Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lublinie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie jest największym wojewódzkim szpitalem w województwie lubelskim. Na terenie placówki funkcjonuje 19 oddziałów oraz Pododdział Leczenia Jednego Dnia. Oprócz tego szpital posiada Blok Operacyjny. Świadczenia medyczne są prowadzone również w 29 poradniach specjalistycznych oraz 8 zakładach i ośrodkach diagnostyczno-rehabilitacyjnych. Szpital dysponuje 707 łóżkami.

K4
19
ODDZIAŁÓW
29
PORADNI
707
ŁÓŻEK
K2

Mgr Piotr Matej
Dyrektor


Nowe trudne czasy sprawiły, że zmieniły się potrzeby i oczekiwania pacjentów wobec ochrony zdrowia. Podręcznik „Pacjent w centrum uwagi” to szerokie kompendium wiedzy, jak pracownicy rejestracji medycznej mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zagadnienia teoretyczne z zakresu psychologii komunikacji zostały zobrazowane praktycznymi przykładami rozmów z życia szpitalnego call center. Dzięki temu każdy czytelnik odnajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania oraz pomoże mu wyeliminować najczęstsze trudności w kontaktach z pacjentami.

9400
połączeń miesięcznie
3
minuty - średni czas rozmowy
1
punkt kontaktu dla wszystkich pacjentów


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Kolejkowanie połączeń.
Dzięki funkcji kolejkowania połączeń przychodzących pacjent jest informowany o miejscu w kolejce oraz o szacunkowym czasie oczekiwania na odebranie połączenia przez Agenta. Opcja IVR (interactive Voice Response) umożliwia tonowy wybór kolejki przez pacjenta i przekierowuje go do właściwego Agenta.

MONITOR_strona
K3

Województwo Lubelskie, miasto: Lublin
Charakterystyczne miejsce: Brama Krakowska