Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu

magazyny

Wojewódzki Szpital
im. Św. Ojca Pio w Przemyślu

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu to placówka z wieloletnią tradycją, której korzenie sięgają początku XX w. Obecnie jest jednym z największych szpitali sieciowych w południowo-wschodniej Polsce o III stopniu referencyjności. Obejmuje opieką zdrowotną mieszkańców województwa podkarpackiego.

magazyny4
50
ODDZIAŁÓW I ZAKŁADÓW
31
AMBULATORYJNYCH PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
3
PRZYCHODNI POZ
magazyny2

Piotr Ciompa
Dyrektor


Od wielu lat nieprzerwanie podejmujemy działania mające na celu zapewnienie jak największego komfortu i bezpieczeństwa naszych pacjentów. Nowy system call center stał się kolejnym krokiem na drodze do poprawy świadczonych przez nas usług. Wszystkie niezbędne pacjentowi informacje od tej pory dostępne są tylko pod jednym numerem telefonu. Inwestycja ta pozwoliła nie tylko na skrócenie czasu umówienia wizyty u specjalisty, ale także umożliwiła przyjmowanie telefonicznie zleceń na wypisywanie recept POZ. Wdrożone rozwiązania pozwoliły na zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej opieki naszym pacjentom, co napełnia nas duma i radością.

10
stanowisk call center
700
połączeń dziennie
92
procent odebranych połączeń


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Skrypty / Dokumenty
System GATEway umożliwia dostęp do interaktywnego skryptu (podpowiedzi) dla Agentów. Skrypt w jednym miejscu zbiera informacje o sposobach przygotowania się do badań przez pacjenta oraz wszystkie zasady rejestracji do jednostek przyłączonych do call center. Dodatkowo przygotowane i skatalogowane dokumenty zawierające informacje o placówce lub rozporządzenia dyrekcji dostępne w jednej zakładce przyspieszają proces rejestracji.

B5 (1)
magazyny3

Województwo Podkarpackie, miasto: Przemyśl
Charakterystyczne miejsce: Rynek