Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

B54


Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
w Białej Podlaskiej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej jest jednym z siedmiu szpitali rangi wojewódzkiej i jednocześnie największym centrum diagnostyczno-leczniczym północnej części województwa lubelskiego. Specjalistyczną opieką lekarską obejmuje ludność regionu liczącą ok. 380 tys. mieszkańców.

B544
20
ODDZIAŁÓW
22
PORADNIE
643
ŁÓŻEK
B542

Mgr Adam Chodziński
Dyrektor


Na przestrzeni lat nasz szpital stał się jedną z największych i najlepiej funkcjonujących placówek służby zdrowia w Polsce. W tak dużym i zróżnicowanym pod względem oferowanych usług medycznych ośrodku konieczne było utworzenie sprawnie funkcjonującego telefonicznego punktu kontaktu. Obecnie każdy zainteresowany może w szybki i prosty sposób uzyskać naszą pomoc. System GATEway pozwala nie tylko na efektywne przyjmowanie zgłoszeń i rejestrację chorych, ale także wykonywanie połączeń indywidualnych czy masowych do pacjentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na zmieniającą się sytuację i zawsze mieć pełną kontrolę nad wydarzeniami.

1
numer kontaktowy do 20 poradni
97
procent odebranych połączeń
10
sekund oczekiwania na połączenie
2.7
minuty czasu rozmowy


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Możliwość ustalenia terminu kontaktu telefonicznego.
W przypadku braku dostępności rozmówcy Agenci mają możliwość ustalić dogodny dla pacjenta termin kontaktu, a system automatycznie zrealizuje połączenie o wyznaczonej porze.

MONITOR_strona1
K

Województwo Lubelskie, miasto: Biała Podlaska
Charakterystyczne miejsce: Michał Archanioł stojący na smoku