Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

K


Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego powstało 1 stycznia 2019 roku w wyniku połączenia trzech szpitali klinicznych, których organem założycielskim jest Warszawski Uniwersytet Medyczny tj.:

Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie
Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie
Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus

K4
47
KLINIK
36
ZAKŁADÓW
K2

Maciej Zabelski
Zastępca Dyrektora UCK WUM, Dyrektor Centralnego Szpitala Klinicznego

Od zawsze priorytetem naszej placówki było zapewnienie jak najlepszej kompleksowej opieki każdej potrzebującej jej osobie. Dbamy o najwyższe standardy tak w ramach badań diagnostycznych, jak i prowadzonych terapii. Nie mogliśmy pozwolić, aby aspekty organizacyjne utrudniały którykolwiek etap procesu leczenia. Współpraca z IRONteam i wdrożenie systemu telefonicznej rejestracji GATEway pozwoliło nam na zabezpieczenie wysokiej jakości świadczonych usług już od chwili pierwszego kontaktu. Chory ma obecnie pewność, że za pomocą tylko jednej rozmowy telefonicznej uzyska wszystkie potrzebne informacje, a zapisanie się na wizytę do wybranego specjalisty przebiegnie bezproblemowo. Dzięki pełnemu wglądowi w statystyki połączeń oraz nagrania prowadzonych rozmów mam całkowitą kontrolę nad procesem rejestracji.


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Dzięki przyjętym rozwiązaniom do odbierania telefonów w systemie GATEway wystarczy zwykły komputer stacjonarny. Elastyczny sposób instalacji systemu na lokalnym lub wirtualnym serwerze zapewnia szybkość wdrożenia oraz optymalizację kosztów. IRONteam przewiduje wiele metod podłączenia do infrastruktury teleinformatycznej szpitala (bramki VoIP, SIP Trunk lub usługę SIP Trunk).

MONITOR_strona
K3

Województwo Mazowieckie, miasto: Warszawa
Charakterystyczne miejsce: Syrenka Warszawska