Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.

K

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.

Szpitale Pomorskie sp. z o.o. powstały w wyniku połączenia czterech szpitali, których właścicielem jest samorząd województwa pomorskiego: Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku, Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni oraz Szpitala św. Wincentego a Paulo w Gdyni. System rejestracji pacjentów GATEway obecnie w pełni funkcjonuje w dwóch z nich: Szpitalu Morskim oraz Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni.

K4
K2

Jolanta Sobierańska-Grenda
Prezes Zarządu


Podjęcie współpracy z firmą IRONteam oraz wprowadzenie systemu obsługi pacjenta GATEway pozwoliło nam na stworzenie spójnego schematu telefonicznej komunikacji z pacjentami. Zespół rejestracji, który obecnie przyjmuje zgłoszenia do poradni w dwóch naszych placówkach, jest w stanie odbierać więcej połączeń w krótszym czasie. Pacjenci zyskali pewność, że w dowolnej chwili mogą uzyskać pomoc i informację, co wpływa na ich poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji. Jest to bardzo ważne, szczególnie w przypadku naszych szpitali, które świadczą szeroki wachlarz usług medycznych.

90
procent odebranych połączeń
10
tys. połączeń miesięcznie (ponad)
2
minuty - średni czas indywidualnej rozmowy


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Automatyczne odbieranie połączeń
Jedną z funkcji systemu GATEway jest automatyzacja odbierania połączeń. Dzięki integracji wielu numerów w jeden strumień – jeden punkt kontaktu dla pacjentów możliwa staje si szybka rejestracja pacjentów. Dostępny formularz prezentuje dane kontaktowe, identyfikacyjne oraz notatki na teamt pacjenta.

MONITOR_strona1
K3

Województwo Pomorskie, miasto: Gdynia
Charakterystyczne miejsce: Statek, muzeum – Dar Pomorza