Szpital – Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

L33

Mazowiecki Szpital Wojewódzki
im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. jest podmiotem prowadzącym działalność leczniczą w wyodrębnionych przedsiębiorstwach:
Siedleckim Szpitalu Specjalistycznym oraz Zespole Lecznictwa Ambulatoryjnego. Szpital to również jednostka szkoleniowa, która posiada akredytację uprawniającą do prowadzenia specjalizacji lekarskich oraz staży kierunkowych.

L334
16
ODDZIAŁÓW
22
PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
485
ŁÓŻEK
L332

Marcin Kulicki
Prezes Zarządu


Obecnie w Centrum Informacji i Rejestracji Telefonicznej w godzinach szczytu dyżurują 4 osoby, poza tymi godzinami – 2. Dzięki zmianom organizacyjnym w rejestracji polegającym na wydzieleniu zespołu do obsługi call center z pracowników rejestracji zmniejszyły się kolejki w placówce oraz wyeliminowano nieodebrane połączenia. System GATEway stanowi ważne narzędzie dla szpitali usprawniające komunikację z pacjentami. Wdrożenie call center to nie jedyne zmiany. Zdecydowaliśmy się również na audyt komunikacyjny, który został przeprowadzony przez firmę IRONteam.

550
połączeń dziennie
70
procent połączeń odebranych do 30 sekund oczekiwania


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Wiadomości
Ważnym elementem systemu GATEway jest funkcja wysyłania wiadomości przez Kierownika, która umożliwia szybkie poinformowanie pracowników o wydarzeniach w szpitalu. Dodatkowo konieczność potwierdzenia odczytania wiadomości przez Agentów zapobiega ryzyku wystąpienia błędów w procesie rejestracji i udzielaniu informacji pacjentom.

MONITOR_strona
L333

Województwo Mazowieckie, miasto: Siedlce
Charakterystyczne miejsce: Ratusz