Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie

magazyny33

Szpital Wojewódzki
im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II jest pełnoprofilowym zakładem opieki zdrowotnej. Zapewnia mieszkańcom powiatu bełchatowskiego, a często również mieszkańcom powiatów ościennych opiekę stacjonarną z pełnym zapleczem diagnostycznym. W ramach prowadzonej działalności szpital świadczy również usługi z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, podstawowej opieki zdrowotnej i medycyny pracy. W 2018 roku hospitalizowanych łącznie było ponad 29 tys. osób.

magazyny334
27
ODDZIAŁÓW
6
ZAKŁADÓW DIAGNOSTYKI I REHABILITACJI
24
SPECJALISTYCZNE PORADNIE PRZYSZPITALNE
magazyny332

Dr n. med. Andrzej Kowalski
Dyrektor


Naszą misją jest zawsze zapewnienie jak najlepszej opieki i pomocy potrzebującym ich pacjentom. Łatwy i bezproblemowy dostęp do świadczonych usług jest podstawą, na której budujemy zaufanie na długie lata. Dzięki centralnemu punktowi rejestracji telefonicznej udzielenie pacjentowi niezbędnych informacji stało się o wiele prostsze, a skrócenie czasu oczekiwania na połączenie przyczyniło się do poprawy relacji między szpitalem a pacjentem. System GATEway umożliwia zbieranie statystyk dotyczących codziennych połączeń telefonicznych, analiza których pozwala na bieżącą eliminację błędów oraz dalsze udoskonalenie pracy naszej rejestracji medycznej.

45
sekund - średni czas oczekiwania na połączenie
300
połączeń dziennie
92
procent odebranych połączeń


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Komunikaty głosowe
Rozbudowana biblioteka nagrań daje możliwość ustawienia dowolnych komunikatów głosowych dla pacjenta podczas oczekiwania na odebranie połączenia (np. informacja o przygotowaniu skierowania i numeru PESEL). Znacząco przyspiesza to proces rejestracji.

B5 (1)
magazyny333

Województwo Łódzkie, miasto: Bełchatów
Charakterystyczne miejsce: Dworek Olszewskich