Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. KS. B. Markiewicza

K

Szpital Specjalistyczny
w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny
im. KS. B. Markiewicza

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie to placówka o charakterze wieloprofilowym z mocną tendencją do przekształcania się w kierunku onkologicznym. Dlatego tak duży nacisk położony został na diagnostykę i terapię chorób nowotworowych. Priorytetem dla szpitala pozostaje zapewnienie wysokiej jakości usług dla wszystkich mieszkańców regionu oraz ciągłe doskonalenie obowiązujących standardów opieki.

K4
7
ODDZIAŁÓW
10
PORADNI ONKOLOGICZNYCH
7
ZAKŁADÓW DIAGNOSTYCZNYCH
K2

Lek. med. Tomasz Kondraciuk
Dyrektor


Nowoczesne call center było pierwszym krokiem, które umożliwiło wprowadzenie dalszych zmian w usprawnieniu funkcjonowaniu szpitala. W ostatnich latach dla naszego szpitala szczególnie ważne stało się dostosowanie do zmieniającej się rzeczywistości, wymagań i potrzeb pacjentów. Stały i sprawny kontakt z nimi jest podstawą do efektywnej opieki medycznej, która zaczyna się już na poziomie rejestracji i przyjęcia do placówki. Nowoczesne metody zarządzania komunikacją telefoniczną pozwoliły na ustandaryzowanie procesu porozumiewania się z pacjentem. Przeszkolony w tym zakresie personel potrafi odpowiednio zareagować na każdy typ okoliczności, co ogranicza sytuacje kryzysowe do minimum. To wszystko zapewnia pacjentowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

1
punkt kontaktu dla wszystkich pacjentów
96
procent odebranych połączeń
39
sekund - średni czas oczekiwania na połączenie


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Monitoring.
Stały monitoring i nagrywanie rozmów konsultantów pomagają w szybkim rozwiązaniu sytuacji konfliktowych z pacjentem lub personelem. Przechowywanie nagrań w skompresowanej formie umożliwia szybki dostęp do zarchiwizowanych rozmów.

MONITOR_strona
K3

Województwo Podkarpackie, miasto: Brzozów
Charakterystyczne miejsce: Kościół Przemienienia Pańskiego