Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach

magazyny

Świętokrzyskie Centrum
Onkologii w Kielcach

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach od 26 lat łączy doświadczenie z nowoczesnym, interdyscyplinarnym podejściem do pacjenta. Misją szpitala jest niesienie wszechstronnej pomocy pacjentom oraz ich rodzinom w zmaganiu się z chorobą nowotworową. Pacjent otrzymuje tu kompleksową opiekę onkologiczną: stacjonarną, dzienną i ambulatoryjną począwszy od diagnozy przez leczenie aż po rehabilitację i opiekę psychologiczną.

magazyny4
30
PORADNI
11
KLINIK
11
ZAKŁADÓW MEDYCZNYCH
magazyny2

Prof. dr hab. n. med. Stanisław Góźdź
Dyrektor, prof. UJK Dyrektor


Połączenie z telefoniczną rejestracją odbywa się za pomocą jednego numeru telefonu, co znacząco oszczędza czas pacjentów, którzy nie muszą dzwonić na kilka różnych numerów, żeby się zarejestrować czy uzyskać pożądaną informację. Odpowiednio przeszkolony przez firmę IRONteam zespół pracowników call center robi wszystko, żeby udzielić rozmówcy wyczerpującej odpowiedzi na jego pytania i zrealizować jego oczekiwania dotyczące rejestracji. Pacjenci onkologiczni to bardzo specyficzna grupa ludzi – pomaganie im to nasza misja. Właśnie dlatego Świętokrzyskie Centrum Onkologii nie pozostaje obojętne na potrzebny swoich pacjentów i wdraża projekty mające na celu wzrost ich satysfakcji. Utworzenie profesjonalnego call center było istotnym elementem poprawy dostępności świadczeń.

8
STANOWISK REJESTRACJI TELEFONICZNEJ
500
połączeń dziennie
1
PUNKT KONTAKTU DLA PACJENTÓW


Wybrana funkcja systemu GATEway:

SMS-y
System GATEway zapewnia możliwość wysyłki SMS-ów przez Agentów o przygotowanej wcześniej treści (szablon) do jednego lub wielu pacjentów oraz na dowolny numer telefonu, co usprawnia proces rejestracji i komunikacji z pacjentem. Kampanie SMS-owe o treści tworzonej przez Kierownika umożliwiają
szybkie powiadomienie dużej liczby pacjentów o wizytach/ poradach
w placówce.

B5 (1)
magazyny3

Województwo Świętokrzyskie, miasto: Kielce
Charakterystyczne miejsce: Skwer Żeromskiego