Szpital Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie od 24 lat zapewnia kompleksowy dostęp do nowoczesnych metod diagnostyki oraz terapii dla ok. 80 tys. mieszkańców regionu. Szpital wdrożył rozwiązania organizacyjne spełniające wymagania normy ISO 9001: 2015 Zarządzania Jakością. Placówka dodatkowo aktywnie włącza się w społeczne działania edukacyjne oraz charytatywne. Misja szpitala: „Pacjent naszym przyjacielem, a jego zdrowie najwyższą wartością”.

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie
14
ODDZIAŁÓW
20
PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
3
DZIAŁY DIAGNOSTYKI
Andrzej Jarzębowski Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie

Andrzej Jarzębowski
Dyrektor Naczelny

Zaufanie pacjentów do jakości naszej pracy oraz niesionej pomocy jest dla nas bardzo ważne. Jako szpital chcieliśmy zapewnić kompleksową opiekę od chwili pierwszego kontaktu. W celu zapewnienia szybkiej i łatwiej komunikacji zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą IRONteam. Dzięki temu wrosła jakość pracy nie tylko rejestracji telefonicznej, ale także innych jednostek placówki. Jeden dedykowany zespół call center odciąża innych pracowników od obowiązku odbierania telefonów. W efekcie wrosło ogólne zadowolenie z naszych usług i zaufanie do naszych pracowników wśród pacjentów.

96
procent odebranych połączeń
26
sekund średniego czasu oczekiwania na połączenie
78
połączeń odebranych do 30 sekundy oczekiwania


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Archiwum komunikacji z pacjentem,
Historia aktywności

Zebrane w jednej zakładce pełne archiwum komunikacji z pacjentem (wykaz połączeń oraz wysłanych SMS-ów) pozwala Agentom na indywidualne podejście do pacjenta. Historia aktywności zespołu call center umożliwia Agentom szybkie i łatwe sprawdzenie statusu przeprowadzonych rozmów/ wysłanych SMS-ów do pacjentów z wybranego okresu.

MONITOR_strona4
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie

Województwo Lubelskie, miasto: Krasnystaw
Charakterystyczne miejsce: Panorama miasta