Szpital – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach

K

Samodzielny Publiczny
Zakład Opieki Zdrowotnej
w Puławach

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Puławach to szpital podtrzymujący wielowiekową tradycję służby zdrowia na Lubelszczyźnie, której korzenie sięgają XVIII wieku. Zapewnia dostęp do szerokiego zestawu świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej dla wszystkich mieszkańców regionu. Prowadzi aktywną działalność w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia. Placówka posiada certyfikat jakości systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000.

K4
18
ODDZIAŁÓW
4
PRZYCHODNIE PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ
10
ZAKŁADÓW I PRACOWNI
336
ŁÓŻEK
K2

mgr inż. Piotr Rybak
Dyrektor

Dla wielu mieszkańców Puław i okolic jesteśmy szpitalem, który wybierają jako pierwszy, kiedy szukają pomocy w związku ze swoim zdrowiem. Dlatego tak istotną kwestią było utworzenia wspólnego punktu kontaktu do naszych poradni POZ i AOS, które mają różne lokalizacje w całym mieście. Stało się to możliwe dzięki podjęciu współpracy z firmą IRONteam, która zapewniła rozwiązania technologiczne i organizacyjne. Dzięki naszym wspólnym staraniom pacjenci mają obecnie pewność, że kontakt ze szpitalem zawsze będzie sprawny i uzyskają potrzebną im pomoc.

500
połączeń dziennie (ponad)
89
procent odebranych połączeń od pacjentów
59
sekund - średni czas oczekiwania na połączenie

SPZOZ w Puławach Liderem komunikacji!

„Lider komunikacji” to trwająca na terenie całego kraju kampania skierowana do placówek medycznych. Otrzymany w jej ramach certyfikat jest ukoronowaniem wszystkich działań podjętych na przestrzeni lat, aby podnieść poziom świadczonych usług oraz jakość komunikacji z pacjentami. Jako ich świadectwo oceniane są nie tylko rozwiązania technologiczne czy organizacyjne szpitala, ale także komunikacyjne pracowników. Wszystkie te elementy muszą tworzyć spójną całość, która przekłada się na efektywną strategię obsługi pacjentów.


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Tablica efektywności.
Funkcja oparta na technologii hurtowni danych. System automatycznie zbiera dane dotyczące efektywności pracy call center które prezentowane są w prosty i przejrzysty sposób w formie statystyk z dowolnego przedziału czasu.

MONITOR_strona
K3

Województwo Lubelskie, miasto: Puławy
Charakterystyczne miejsce: Pałac Czartoryskich