Szpital Radomskie Centrum Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 76’

L3

Radomskie Centrum
Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 76’

Radomskie Centrum Onkologii jest jednym z najnowocześniejszych szpitali onkologicznych
w naszym kraju, będąc jedyną placówką o tym profilu w regionie zamieszkanym przez 1,4 mln osób. W szpitalu pacjent może uzyskać pełną diagnostykę i kompleksowe leczenie wielu rodzajów chorób nowotworowych we wszystkich stadiach ich rozwoju. Pacjenci mają dostęp do chemio-, radioterapii oraz zabiegów chirurgii onkologicznej. Uczestnicy w populacyjnych programach profilaktycznych.

L34
4
ODDZIAŁY
12
PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
2
ZAKŁADY DIAGNOSTYKI
150
ŁÓŻEK
L32

Mgr Dorota Ząbek
Dyrektor Zarządzający


Pacjent onkologiczny, ze względu na charakter swojej choroby, wymaga szczególnej opieki i uwagi. Dlatego tak ważne jest zapewnienie mu wielu form kontaktu z lekarzem. Na początku naszej działalności korzystaliśmy z systemu telefonicznej rejestracji innej firmy. W ramach rozwoju zdecydowaliśmy się na współpracę z IRONteam. Współpraca z firmą i wdrożenie systemu GATEway umożliwiło stworzenie kompleksowej i usystematyzowanej obsługi pacjentów poprzez kontakt telefoniczny. Przyczyniło się to do sprawniejszej i bardziej profesjonalnej obsługi pacjenta, a tym samym zwiększyło zadowolenie chorych.

100
procent odebranych połączeń
180
połączeń dziennie
2
minuty - średni czas rozmowy

W ramach wdrożenia systemu GATEway:

Szkolenia z obsługi systemu.
Firma IRONteam zapewnia przeprowadzenie szkoleń personelu z zakresu obsługi systemu. Wszystkie przekazane w czasie kursu informacje zapewnią wykorzystanie możliwości oferowanych przez system GATEway. Dzięki temu pracownicy call center już od pierwszego dnia wdrożenia nowych rozwiązań są w stanie zapewnić kompleksową pomoc i obsługę dzwoniących.

MONITOR_strona3
L33

Województwo Mazowieckie, miasto: Radom
Charakterystyczne miejsce: Pałac Sandomierski