Szpital – Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego

K

Radomski Szpital
Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego

Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego zapewnia kompleksowy dostęp do usług medycznych mieszkańcom Radomia i okolic. Jest placówką o długiej historii, w 2018 roku obchodził 50-lecie działalności. Przez lata placówka była stopniowo rozwijana i modernizowana tak, aby zapewnić najwyższy poziom jakości prowadzonej diagnostyki oraz terapii. Przeciętna roczna liczba hospitalizowanych wynosi ok. 26 do 28 tys.

K4
24
ODDZIAŁÓW
46
PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
560
ŁÓŻEK
K2

mgr Marek Pacyna
Dyrektor


Wprowadzenie telefonicznej rejestracji medycznej opartej o system GATEway przyniosło niemal natychmiastowo pozytywne rezultaty. Znacząco zmniejszyła się liczba pacjentów niezadowolonych i skarżących się na długi czas oczekiwania w kolejce. Zbierane w czasie rzeczywistym statystki połączeń oraz monitoring prowadzonych rozmów przyczyniły się do podniesienia poziomu jakości naszej pracy. Jeden punkt kontaktu, do którego podłączamy kolejne poradnie specjalistyczne, wprowadził jasne i proste zasady rejestracji do każdej jednostki. Z korzyści, jakie przyniosła współpraca z firmą IRONteam, zadowoleni są nie tylko nasi pacjenci, ale także sami pracownicy szpitala.

10
tys. połączeń miesięcznie (ponad)
99
procent odebranych telefonów


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Kolejkowanie połączeń.
Dzięki funkcji kolejkowania połączeń przychodzących pacjent jest informowany o miejscu w kolejce oraz o szacunkowym czasie oczekiwania na odebranie połączenia przez Agenta. Opcja IVR (interactive Voice Response) umożliwia tonowy wybór kolejki przez pacjenta i przekierowuje go do właściwego Agenta.

MONITOR_strona
K3

Województwo Mazowieckie, miasto: Radom
Charakterystyczne miejsce: Katedra w Radomiu