Szpital Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o.o. w Radomiu

S

Mazowiecki Szpital
Specjalistyczny Sp. z o.o.

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o.o. jest największym szpitalem w południowej części województwa mazowieckiego, w którym rocznie leczonych jest ok. 38 tys. pacjentów. Jako jedyna placówka tego regionu leczy pacjentów wymagających interwencji kardiochirurgicznych oraz neurochirurgicznych. Szpital znany jest za podejmowanie inicjatyw edukacyjnych, w tym współpracy z uczelniami medycznymi, a także przeprowadzenie innowacyjnych na skalę kraju zabiegów operacyjnych.

S4
21
ODDZIAŁÓW
29
PRZYSZPITALNYCH PRZYCHODNI
4
ZAKŁADY DIAGNOSTYCZNE
675
ŁÓŻEK
S2

Lek. Tomasz Skura
były Prezes Zarządu, dyrektor ds. lecznictwa


Jako największa placówka naszego regionu, która zapewnia dostęp do opieki medycznej tysiącom osób każdego roku, musieliśmy sprawić, aby kontakt z nami dla każdego pacjenta z osobna był szybki, prosty, a jednocześnie spełniający w najlepszy sposób jego oczekiwania. Wprowadzenie ustandaryzowanych procedur w funkcjonowaniu naszego nowego call center było koniecznym zagadnieniem w pracy tak dużego szpitala jak nasz. Pozwoliło to na zwiększenie liczby odbieranych połączeń i skrócenie czasu oczekiwania na rozmowę. Ponadto zebrana w jednym miejscu historia komunikacji pozwala na indywidulane podejście do każdego pacjenta. Dzięki systemowi GATEway możliwe stało się stworzenie w pełni profesjonalnej rejestracji telefonicznej z tylko jednym numerem telefonu.

1
punkt kontaktu
91
procent odebranych połączeń
600
połączeń dziennie


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Archiwum komunikacji z pacjentem,
Historia aktywności

Zebrane w jednej zakładce pełne archiwum komunikacji z pacjentem (wykaz połączeń oraz wysłanych SMS-ów) pozwala Agentom na indywidualne podejście do pacjenta. Historia aktywności zespołu call center umożliwia Agentom szybkie i łatwe sprawdzenie statusu przeprowadzonych rozmów/ wysłanych SMS-ów do pacjentów z wybranego okresu.

MONITOR_strona4
S3

Województwo Mazowieckie, miasto: Radom
Charakterystyczne miejsce: Katedra pw. Opieki NMP