Szpital – Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.

magazyny3

Mazowiecki Szpital Bródnowski
w Warszawie Sp. z o.o.

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. został powołany w 2009 roku, kontynuuje działalność medyczną zlikwidowanego Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego SPZOZ i kultywuje jego 30-letnią znamienitą tradycję medyczną. Przez te lata szpital stał się wieloprofilowym, wysokospecjalistycznym ośrodkiem zaliczanym do przodujących zakładów diagnostyczno-leczniczych w Polsce.

magazyny34
14
ODDZIAŁÓW
36
PORADNI
669
ŁÓŻEK
magazyny32

Teresa Maria Bogiel
Prezes Zarządu


Przez 30 lat działalności staliśmy się wieloprofilowym, wysokospecjalistycznym ośrodkiem. Jesteśmy zaliczani do przodujących zakładów diagnostyczno-leczniczych w Polsce. Stale rozwijamy i unowocześniamy swoją działalność, by zapewnić naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Nowoczesny sposób zarządzania komunikacją telefoniczną w tak dużej jednostce medycznej stał się nieodzownym elementem, dzięki któremu możliwe jest ustandaryzowanie procesu porozumiewania się z pacjentami. Sprawna i kompleksowa obsługa pacjenta na etapie rejestracji to ważny element funkcjonowania całej placówki. Dodatkowo, pracownicy rejestracji zostali przeszkoleni z zakresu komunikacji z pacjentem. uruchomienie call center w znacząco podniosło efektywność procesu rejestracji pacjentów oraz spowodowało zmniejszenie kolejek w rejestracji bezpośredniej.

91
procent odebranych połączeń
1
punkt kontaktu


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Raportowanie.
System GATEway umożliwia dostęp do rozbudowanego narzędzia raportowego (statystyki graficzne i tabelaryczne). Intuicyjny interfejs pozwala Kierownikowi na efektywne zarządzanie zespołem rejestracji (np. poprzez dostosowanie liczby personelu do natężenia połączeń w danych godzinach).

B5 (1)
magazyny33

Województwo Mazowieckie, miasto: Warszawa
Charakterystyczne miejsce: Kolumna Zygmunta