Katowickie Centrum Onkologii

K

Katowickie
Centrum Onkologii

Szpital wieloprofilowy przekształcony w styczniu 2016 roku w Katowickie Centrum Onkologii. Profil onkologiczny powoduje położenie nacisku na wczesną profilaktykę, diagnostykę i leczenie nowotworowe. Szpital stworzył możliwość ambulatoryjnego leczenia pacjentów nowotworowych.

K4
10
ODDZIAŁÓW
21
PORADNIE SPECJALISTYCZNE
400
ŁÓŻEK
K2

Lek. med. Włodzimierz Migacz
Dyrektor


Ciągły rozwój szpitala oraz zwiększenie zakresu świadczonych usług sprawiło, że niezbędne okazało się wprowadzenie nowoczesnego systemu rejestracji. Katowickie Centrum Onkologii, jako jedna z największych placówek tego typu na Śląsku, nie mogło pozwolić na sytuację, w której pacjent nie może umówić się na wizytę czy uzyskać niezbędnych informacji. Dzięki firmie IRONteam udało się wdrożyć system GATEway będący podstawą do stworzenia naszej strategii komunikacyjnej z pacjentami onkologicznymi. Dodatkowo przeprowadzone szkolenia pozwoliły na szybkie zapoznanie się z nowoczesnymi rozwiązaniami przez nasz personel oraz zapewniły wysoką jakość usług.

1
numer kontaktowy do 21 poradni
600
połączeń dziennie


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Kolejkowanie połączeń.
Dzięki funkcji kolejkowania połączeń przychodzących pacjent jest informowany o miejscu w kolejce oraz o szacunkowym czasie oczekiwania na odebranie połączenia przez Agenta. Opcja IVR (interactive Voice Response) umożliwia tonowy wybór kolejki przez pacjenta i przekierowuje go do właściwego Agenta.

MONITOR_strona
K3
Pomnik Wiktorii na dziedzińcu KCO