Szpital – Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

I

Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Instytut Matki i Dziecka prowadzi działalność leczniczo-usługową, naukowo-badawczą, opiniodawczą, edukacyjną i szkoleniową. Jako jedyna placówka w Polsce wykonuje badania diagnostyczne rzadkich schorzeń genetycznych. Bierze udział m.in. w opracowywaniu norm bezpieczeństwa dla wyrobów przeznaczonych dla dzieci.

I4
9
KLINIK
15
PORADNI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
14
PORADNI OGÓLNYCH
14
ZAKŁADÓW
I2

Dr n. med. Tomasz Maciejewski
Dyrektor


Jestem szczególnie wyczulony na sprawne funkcjonowanie wszystkich jednostek organizacyjnych instytutu. Chcąc poznać opinię pacjentów o placówce, zdecydowałem się na przeprowadzenie przez firmę IRONteam badania poziomu satysfakcji naszych pacjentów. Okazało się, że słabym punktem jest brak sprawnie działającego centralnego punktu rejestracji telefonicznej. Nic tak nie zniechęca chorych jak niemożność dodzwonienia się do rejestracji w celu umówienia wizyty czy uzyskania potrzebnych informacji. Instytut Matki i Dziecka jest placówką, której pacjenci należą do szczególnej grupy. Są to w przeważającej większości dzieci wraz z opiekunami, dla których możliwość szybkiego umówienia pociechy na wizytę jest bardzo ważna. Właśnie w trosce o komfort najmłodszych pacjentów zdecydowaliśmy się na udoskonalenie telefonicznej rejestracji i wdrożenie przez firmę IRONteam systemu GATEway, profesjonalnego call center.

1
numer kontaktowy
600
połączeń dziennie
70
procent połączeń odebranych do 30 sekund oczekiwania


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Automatyczne odbieranie połączeń
Jedną z funkcji systemu GATEway jest automatyzacja odbierania połączeń. Dzięki integracji wielu numerów w jeden strumień – jeden punkt kontaktu dla pacjentów możliwa staje si szybka rejestracja pacjentów. Dostępny formularz prezentuje dane kontaktowe, identyfikacyjne oraz notatki na teamt pacjenta.

MONITOR_strona1
I3
Zamek Królewski w Warszawie