Szpital – Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy jest jednym z najnowocześniejszych szpitali w Polsce. Od lat wyznacza nowe trendy w medycynie. To ośrodek oferujący kompleksową profilaktykę, leczenie, diagnostykę i rehabilitację. W 2018 roku w Centrum Onkologii hospitalizowanych było 20 761 tysięcy pacjentów, natomiast w przychodni w Bydgoszczy i Włocławku udzielono 227 059 tysięcy porad.

Bydgoszcz (4)
10
ODDZIAŁÓW
22
PORADNIE SPECJALISTYCZNE
15
ZAKŁADÓW
313
ŁÓŻEK
Bydgoszcz (1)

Dr n. med. Zbigniew Pawłowicz
Dyrektor

Celem naszej pracy oraz wszystkich podejmowanych inicjatyw jest zawsze zapewnienie jak najlepszej opieki nad pacjentami. Nie byłoby to w pełni możliwe bez rozwiązań, które zapewniła firma IRONteam. Przeorganizowanie systemu pracy naszej rejestracji telefonicznej oraz utworzenie jednego punktu kontaktu pozwoliło na rozwiązanie problemów, na które skarżyli się nasi pacjenci. Do przeszłości należą kłopoty z uzyskaniem połączenia czy długi czas oczekiwania na rozmowę. Obecnie pod jednym numerem telefonu można uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Wpłynęło to pozytywnie na efektywność pracy naszych oddziałów i prowadzonych na nich terapii.

Dzięki systemowi GATEway:

1
punkt kontaktu do poradni
15
tys. połączeń miesięcznie
30
sekund czasu oczekiwania
1.53
minuty czasu rozmowy
Bydgoszcz (3)
B5 (1)

Wybrana funkcja systemu GATEway:

Dzięki przyjętym rozwiązaniom do odbierania telefonów w systemie GATEway wystarczy zwykły komputer stacjonarny. Elastyczny sposób instalacji systemu na lokalnym lub wirtualnym serwerze zapewnia szybkość wdrożenia oraz optymalizację kosztów. IRONteam przewiduje wiele metod podłączenia do infrastruktury teleinformatycznej szpitala (bramki VoIP, SIP Trunk lub usługę SIP Trunk).

Bydgoszcz (5)