Szpital Uniwersytecki Zielona Góra

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze

Zielona góra logo

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze to największy i najnowocześniejszy szpital w województwie lubuskim oraz jeden z najlepszych w kraju. Jest laureatem wielu krajowych nagród i wyróżnień w dziedzinie jakości obsługi pacjenta. Prowadzi liczne akcje edukacyjne i kampanie społeczne skierowane do mieszkańców regionu. Rocznie szpital przyjmuje 180 tys. pacjentów, udzielanych jest 140 tys. porad i konsultacji, a na oddziałach szpitalnych leczonych jest ponad 66 tys. chorych.

Dr Marek Działoszyński, Prezes Zarządu

Profesjonalna i sprawna komunikacja personelu szpitala z pacjentem jest podstawą odpowiedniej opieki medycznej. Bez umiejętności nawiązania dialogu z chorym i zrozumienia jego potrzeb nasza praca byłaby o wiele trudniejsza. Najnowsza, specjalna edycja 2020 „Komunikacji z pacjentem. Teoria i praktyka” prowadzi czytelnika przez najważniejsze zagadnienia komunikacji międzyludzkiej, omawiając je w sposób prosty i przystępny dla każdego. Szczegółowe
i rozbudowane scenariusze możliwych sytuacji problematycznych sprawiają, że personel będzie przygotowany na każdą ewentualność. Połączenie teorii i praktyki w najlepszej możliwej formie.
28
ODDZIAŁÓW
43
PORADNIE SPECJALISTYCZNE
21
PRACOWNI DIAGNOSTYCZNYCH
6
ZAKŁADÓW

Sytuacja przed wdrożeniem

Rozwiązania systemu GATEway

długi czas oczekiwania na połączenie z rejestracją telefoniczną
44% pacjentów czeka na połączenie mniej niż 30 s
przedłużające się rozmowy z niezadowolonymi pacjentami
średni czas rozmowy – 1 min 55 s
nieodebrane połączenia od pacjentów
83% odebranych połączeń od pacjentów

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o.

ul. Zyty 26, 65-046 Zielona Góra

Call center 68 32 96 200