Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

Za nami warsztat psychoonkologiczny „Nie jesteś tylko chorobą”

Warsztat Nie jestes tylko choroba
ONKOline

Za nami warsztat psychoonkologiczny „Nie jesteś tylko chorobą”

17 listopada 2015 r. zorganizowaliśmy pierwszy warsztat „Nie jesteś tylko chorobą” z cyklu planowanych warsztatów psychoonkologicznych w ramach projektu ONKOline. Podstawowym zagadnieniem poruszanym na warsztatach było poznanie mechanizmów myślenia, wpływu stresu i diagnozy na życie, a także poznanie prawidłowego określania celów.

Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się jakie mają zasoby w swoim życiu, a także jak kierować swoim myśleniem, aby ustrzec się pułapki myślenia jedynie o chorobie. Podczas spotkania omawiany był również wpływ emocji na samopoczucie, przekonania, reakcje oraz relacje z bliskimi. Warsztat poprowadziły: Kaja Gryciak oraz Ewelina Nęcka.

Cykl warsztatów psychoonkologicznych kierowany jest do osób dotkniętych chorobą onkologiczną oraz do osób wspierających, chcących pogłębić swoją wiedzę na temat nowotworów. To próba stworzenia uczestnikom możliwości omawiania najczęstszych problemów, z którymi borykają się na co dzień w przyjaznej atmosferze, pełnej zrozumienia i akceptacji.

Firma IRONteam, producent wykonawczy projektu ONKOline wraz z prowadzącymi pragnie gorąco podziękować uczestnikom warsztatów za przybycie i aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Niebawem rusza kolejny warsztat, który dotyczył będzie diety w onkologii. Szczegóły dostępne będą na profilu ONKOline na facebooku. 

Serdecznie zapraszamy.