Wypalenie zawodowe pracowników szpitala

Wypalenie zawodowe pracowników szpitala | Webinar 22 czerwca

Spotkanie IRONteam

Wypalenie zawodowe pracowników szpitala | Webinar 22 czerwca

Zapraszamy na webinar online pt. „Wypalenie zawodowe pracowników szpitala. Skuteczne metody walki ze stresem” już w najbliższy wtorek 22 czerwca o godzinie 14:00.

Na webinarze „Wypalenie zawodowe pracowników szpitala. Skuteczne metody walki ze stresem” uczestnicy będą mogli poznać:

  • jak stres wpływa na sposoby komunikacji pacjentów,
  • czy stres zawsze jest szkodliwy,
  • czym jest stresor, a czym fikser,
  • jak zapobiegać negatywnemu wpływowi stresu.

Wypalenie zawodowe pracowników szpitala. Skuteczne metody walki ze stresem

Obecna sytuacja jest trudna nie tylko dla pracowników ochrony zdrowia, ale także chorych, którzy oczywiście doświadczają lęku i niepewności w związku z czynnikami zewnętrznymi, ale także niepokojem o swoje zdrowie i życie. Dlatego na spotkaniu online omówimy, na jakie reakcje oraz sposoby komunikacji wśród pacjentów przekładają się długotrwały stres i niepokój. Przedstawimy także metody odpowiedniego podejścia do każdej z tych postaw w czasie trwania rozmowy w telefonicznej rejestracji medycznej. Na koniec pokażemy, jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym i przeciwdziałać negatywnemu stresowi.


Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie LOGO-MEET-97-97.png

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Bez wątpienia IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: