Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi

K

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi to placówka z wieloletnią tradycją i dużymi zasługami dla mieszkańców regionu. Jego budowę rozpoczęto już w 1911 roku, a na przestrzeni kolejnych dziesięcioleci był unowocześniany i rozbudowywany o kolejne jednostki. Od dnia 1 stycznia 1998 roku Szpital funkcjonuje jako samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej, a jego organem założycielskim jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Od początku istnienia szpital zajmował się leczeniem chorób zakaźnych i jego profil do chwili obecnej nie został zmieniony.

K4
14
ODDZIAŁÓW
10
PORADNI
3
ZAKŁADY DIAGNOSTYCZNE
K2

mgr Krzysztof Zarychta
Dyrektor


Rejestracja telefoniczna z systemem GATEway to niezaprzeczalna wygoda oraz uproszczenie dla większości pacjentów. Nie są już zmuszeni do długiego oczekiwania na połączenie czy stania w kolejkach do rejestracji osobistej. Jeden wydzielony numer telefonu do większości poradni, który obsługiwany jest przez jeden dedykowany zespół, to także duże ułatwienie dla naszych pozostałych pracowników. Brak konieczności odbierania telefonów pozwala im w pełni się skupić na wykonywaniu obowiązków. System GATEway uporządkował oraz zorganizował w spójną całość nasz sposób kontaktu z pacjentami. Teraz komunikacja jest sprawna oraz niezawodna jak nigdy wcześniej. Do przeszłości odeszły długie kolejki oczekujących i związane z nimi skargi.

6000
połączeń miesięcznie (ponad)
81
procent odebranych połączeń


Wybrana funkcja systemu GATEway:

Kolejkowanie połączeń.
Dzięki funkcji kolejkowania połączeń przychodzących pacjent jest informowany o miejscu w kolejce oraz o szacunkowym czasie oczekiwania na odebranie połączenia przez Agenta. Opcja IVR (interactive Voice Response) umożliwia tonowy wybór kolejki przez pacjenta i przekierowuje go do właściwego Agenta.

MONITOR_strona2
K3

Województwo Łódzkie, miasto: Łódź
Charakterystyczne miejsce: Centralne
Muzeum Włókiennictwa