Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

Uruchomienie systemu GATEway w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym

brzozow_m
Call Center

Uruchomienie systemu GATEway w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym

W lipcu 2019 r. uruchomiliśmy system call center w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym

Początki Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego im. Ks. B. Markiewicza sięgają lat 30. XX w. Na przestrzeni lat szpital powiększał się o nowe jednostki i stopniowo przekształcał się w placówkę o profilu onkologicznym. Obecnie szpital zlokalizowany jest w 12 budynkach, liczy ponad 450 łóżek i 23 poradnie specjalistyczne. Rocznie hospitalizowanych jest ok. 15 000 pacjentów, z czego ponad 3 000 na Oddziale Chemioterapii, 1700 pacjentów w Oddziale Chirurgii Onkologicznej i 1650 w Zakładzie Radioterapii.

Uruchomienie systemu call center umożliwia poprawę dostępności do leczenia dla pacjentów z województwa podkarpackiego. Dzięki funkcji tworzenia kampanii telefonicznej przez Agentów oraz zbiorczej wysyłki wiadomości SMS, pracownicy rejestracji telefonicznej mogą w krótkim czasie skomunikować się z pacjentami szpitala w celu potwierdzenia wizyty, bądź przypomnienia o konieczności dostarczenia skierowania. Zespół rejestracji telefonicznej przyjmuje telefony od pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:00 pod numerem 13 430 95 25.