Trudne rozmowy: pacjent roztrzęsiony

Trudne rozmowy: pacjent roztrzęsiony

Spotkanie IRONteam

Trudne rozmowy: pacjent roztrzęsiony

Zapraszamy na webinar online pt. „Trudne rozmowy: pacjent roztrzęsiony” już w najbliższy czwartek 17 czerwca o godzinie 14:00.

Na webinarze „Trudne rozmowy: pacjent roztrzęsiony” uczestnicy będą mogli poznać:

  • najczęstsze reakcje na stres związany z chorobą,
  • jak odpowiadać na płacz pacjenta,
  • jak reagować w sytuacji, gdy pacjent mówi o swoim złym stanie emocjonalnym,
  • jakich sformułowań unikać, aby nie pogorszyć sytuacji.

Trudne rozmowy: pacjent roztrzęsiony

Reakcje pacjentów w rozmowie często wydają się nam (z perspektywy osób zdrowych) przesadzone, nieracjonalne, niedostosowane zupełnie do faktycznej sytuacji. Podczas rejestracji dochodzi do płaczu, wybuchów gniewu lub pacjent jest tak roztrzęsiony, że wydaje się zupełnie nas nie słuchać. Wynika to z obciążeń psychologicznych w reakcji na mocno stresującą sytuację, jaką jest choroba. Dlatego na naszym spotkaniu omówimy najczęstsze reakcje negatywne pacjentów. A także przedstawimy sposoby, jak na nie odpowiadać.


Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie LOGO-MEET-97-97.png

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Bez wątpienia IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: