Trudne rozmowy: osoba towarzysząca choremu

Trudne rozmowy: osoba towarzysząca choremu | Webinar 18 maja

Spotkanie IRONteam

Trudne rozmowy: osoba towarzysząca choremu | Webinar 18 maja

Zapraszamy na webinar online pt. „Trudne rozmowy: osoba towarzysząca choremu” już w najbliższy wtorek 18 maja o godzinie 14:00.

Na webinarze „Trudne rozmowy: osoba towarzysząca choremuuczestnicy będą mogli poznać:

  • rolę osób bliskich w terapii pacjenta,
  • jak stopień relacji z chorym wpływa na emocję osoby bliskiej,
  • jakie reakcje i postawy może przyjąć osoba towarzysząca,
  • na co należy zwrócić uwagę w rozmowie z bliskimi pacjenta.

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Bez wątpienia IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: