Konferencja "Technologie w medycynie" z naszym udziałem

Konferencja „Technologie w medycynie” z naszym udziałem

Media

Konferencja „Technologie w medycynie” z naszym udziałem

Już 25 marca odbędzie się konferencja online „Technologie w medycynie” organizowana przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu PIRB.

Firma IRONteam została partnerem wydarzenia. Dzięki temu nasi specjaliści ds. komunikacji przedstawią możliwości, jakie daje utworzenie jednego punktu kontaktu w rejestracji medycznej. Dodatkowo postaramy się przedstawić sposób na zorganizowanie spójnej strategii komunikacyjnej w szpitalu. A w związku z trzecią falą pandemii powiemy także o aspektach bezpieczeństwa w kontakcie z pacjentem. To wszystko na panelu pt. „Nowoczesna obsługa telefoniczna pacjentów. Koniec skarg i kolejek w rejestracji.”

W konferencji kierowanej do przedstawicieli krajowej ochrony zdrowia udział wezmą eksperci z zakresu rozwoju cyfrowego oraz wykorzystania nowoczesnych technologii w służbie medycyny. Niewątpliwie także nasza firma będzie mogła dużo wnieść do dyskusji w tym zakresie.

Jak piszą organizatorzy wydarzenia „Technologia w medycynie”:

Współczesna medycyna jest trochę jak magia – sprawia, że świat staje się lepszy. (…) Jej najważniejszym i najistotniejszym sojusznikiem jest nowoczesna technologia, która stosowana jest w diagnostyce i leczeniu oraz administracji. Aplikacje mobilne, roboty wykonujące operacje, możliwość przesyłania i odbioru dokumentacji i zdjęć USG oraz rentgena to efekt zachodzących zmian. Z pewnością, to nie koniec zmian jakie przyniesie cyfryzacja. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii teleinformatycznych daje placówkom ochrony zdrowia możliwość lepszego dbania o zdrowie pacjentów.

Nasz panel rozpocznie się o godzinie 12:40, a po jego zakończeniu wszyscy zainteresowani będą mieli szansę zadać pytania w prywatnym pokoju.

Pełny program wydarzenia na stronie: http://pirbinstytut.pl/ind…/technologie-w-medycynie-online