Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

System GATEway w kolejnym lubelskim szpitalu

Call Center

System GATEway w kolejnym lubelskim szpitalu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie wdrożył system telefonicznej rejestracji medycznej GATEway. Jest to 11 placówka medyczna, która zaufała nam w tym roku i wprowadziła rozwiązania IRONteam.

W trosce o jakość świadczonych usług oraz w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie pacjentów na możliwość telefonicznej rejestracji, kierownictwo placówki podjęło decyzję o wdrożeniu systemu call center. System GATEway zapewnia monitoring ruchu telefonicznego dzięki szczegółowym statystykom połączeń oraz archiwum nagrań. Wpływa to pozytywnie na jakość komunikacji z pacjentem oraz zwiększa dostępność do usług.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00 pacjenci pod numerem telefonu 81 537 41 71 mogą uzyskać informacje oraz zarejestrować się do wszystkich poradni specjalistycznych placówki.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie jest największym wojewódzkim szpitalem w województwie lubelskim. Na terenie placówki funkcjonuje 19 oddziałów oraz Pododdział Leczenia Jednego Dnia. Oprócz tego szpital posiada Blok Operacyjny. Świadczenia medyczne są prowadzone również w 29 poradniach specjalistycznych oraz 8 zakładach i ośrodkach diagnostyczno-rehabilitacyjnych. Szpital dysponuje 707 łóżkami.

Odwiedź stronę szpitala: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie

Zobacz inne szpitale, które wdrożyły system GATEway: