Szpital w Bytomiu wdrożył system call center

Szpital w Bytomiu wdrożył system call center GATEway

Call Center

Szpital w Bytomiu wdrożył system call center GATEway

Od grudnia 2021 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu wdrożył system call center GATEway. Przyczyni się to do łatwiejszego kontaktu z pacjentami.

Telefoniczna rejestracja medyczna szpitala w Bytomiu

Dzięki nowym możliwościom, które oferuje GATEway, telefoniczna rejestracja szpitala będzie działała sprawniej i skutecznej. Pod tylko jednym numerem telefonu pacjenci mogą uzyskać potrzebne informacje oraz zapis na wizytę u specjalisty w jednej z poradni. W niedalekiej przyszłości planowane jest rozszerzenie działalności wspólnego medycznego call center na pracownię endoskopii oraz zakładu diagnostyki obrazowej. Dodatkowo kolejkowanie połączeń oraz komunikatu o zajmowanym miejscu w kolejce przyczyni się do zwiększenia liczby odebranych telefonów. A tym samym do skrócenia czasu oczekiwania na połączenie z pracownikiem rejestracji. Jednak nowy system telefonicznej obsługi pacjenta GATEway nie tylko usprawnia komunikację przychodzącą. Pozwala także na systematyczne wysyłanie wiadomości do pacjentów z przypomnieniem o terminie wizyty oraz innymi potrzebnymi informacjami.

Szpitalne call center działa w godzinach 07:00-14:30 od poniedziałku do piątku pod numerem 32 1 555 000.

O szpitalu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu to placówka z wieloletnią historią. Jego początki sięgają początków XX wieku. Przez lata zmieniał zakres usług medycznych oraz dostosowywał prowadzone terapie do potrzeb pacjentów, ewoluując w wielospecjalistyczny ośrodek. Obecnie szpital składa się z 17 oddziałów (jeden z nich jednocześnie stanowi klinikę Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach), 16 poradni w ramach Przyszpitalnej Przychodni Specjalistycznej oraz 650 łóżek. Szpital w przypadku wielu poważnych schorzeń i chorób (m.in. neurologicznych i onkologicznych) pozostaje jedyną placówką na terenie Bytomia, gdzie pacjenci mogą oczekiwać opieki.