Szpital w Łodzi korzysta z systemu GATEway

Szpital w Łodzi korzysta z systemu GATEway

Call Center

Szpital w Łodzi korzysta z systemu GATEway

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi w maju dołączył do grona placówek korzystających z systemu telefonicznej rejestracji medycznej GATEway. Tym samym stał się już trzecim dużym ośrodkiem z województwa łódzkiego, który zaufał firmie IRONteam.

W celu usprawnienia procesu rejestracji dla wszystkich pacjentów regionu zdecydowano się na wprowadzenie jednego punktu kontaktu telefonicznego. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko zmniejszy się czas oczekiwania na połączenie, ale także skróceniu ulegną kolejki do rejestracji osobistej. Wprowadzenie i ujednolicenie standardów obsługi pacjentów wpłynie pozytywnie na poczucie komfortu i bezpieczeństwa wśród chorych. A także dodatkowo wpłynie dodatnio na sam wizerunek szpitala.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:00 pacjenci pod numerem telefonu 42 251 60 51 mogą uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz zarejestrować się do większości poradni specjalistycznych.

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi to placówka z wieloletnią tradycją i dużymi zasługami dla mieszkańców regionu. Jego budowę rozpoczęto już w 1911 roku. Od dnia 1 stycznia 1998 roku Szpital funkcjonuje jako samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej. A jego organem założycielskim jest Samorząd Województwa Łódzkiego. Od początku istnienia Szpital im. Biegańskiego zajmował się leczeniem chorób zakaźnych i jego profil do chwili obecnej nie został zmieniony.

Odwiedź stronę szpitala: https://bieganski.com.pl/

Zobacz inne szpitale, które wdrożyły system GATEway: https://ironteam.pl/zaufali_nam