Sytuacje trudne z pacjentem agresywnym

Sytuacje trudne z pacjentem agresywnym | Webinar 8 kwietnia

Spotkanie IRONteam

Sytuacje trudne z pacjentem agresywnym | Webinar 8 kwietnia

Zapraszamy na webinar online pt. „Sytuacje trudne z pacjentem agresywnym. Przykłady z życia call center” już w najbliższy czwartek 8 kwetnia o godzinie 14:00.

Sytuacje trudne z pacjentem agresywnym. Przykłady z życia call center

Agresywny pacjent to niestety częste zjawisko w pracy personelu ochrony zdrowia. Jak wszyscy wiemy, rozmowy z nimi są długie, przepełnione silnymi negatywnymi emocjami, a także męczące psychicznie. Z pewnością wielu nieprzyjemnych sytuacji można uniknąć, jeśli tylko zna się prawidłowe metody postępowania. Dlatego na naszym spotkaniu pokażemy przykłady z pracy szpitalnego call center: te dobre i te złe. A także wskażemy podstawowe metody i sposoby niedopuszczenia do ich rozwinięcia w wyniszczający obie strony konflikt.

Na prowadzonym przez specjalistów IRONteam webinarze uczestnicy będą mogli poznać:

  • najczęstsze przyczyny agresywnych zachowań u pacjentów,
  • jaka postawa jest najlepsza w odpowiedzi na agresję,
  • do czego może doprowadzić eskalacja agresji w rozmowie,
  • jakie skutki dla nas może przynieść sytuacja, która wymknęła się spod kontroli.

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala, prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce. Konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online:

Zacznij obserwować nas na Facebooku: facebook.com/ironteampl