Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

System GATEway w Radomskim Centrum Onkologii i Centrum Gamma Knife w Warszawie

rco_gk2
Call Center

System GATEway w Radomskim Centrum Onkologii i Centrum Gamma Knife w Warszawie

Od czerwca 2019 roku w Radomskim Centrum Onkologii oraz w Centrum Gamma Knife w Warszawie funkcjonuje nasz system call center.

Radomskie Centrum Onkologii to nowoczesna placówka dysponująca bazą 150 łóżek, posiadająca dwie sale operacyjne i nowoczesną bazę diagnostyczną w postaci: PET/CT (TK 64 rzędowy), USG, RTG, mammografii, aparatu do biopsji stereotaktycznej piersi, jak również endoskopii przewodu pokarmowego i dróg oddechowych. Leczeni są tu pacjenci z nowotworami piersi, przewodu pokarmowego, głowy i szyi, układu moczowego i prostaty, narządów rodnych, nowotworami płuc oraz nowotworami mózgu. Radomskie Centrum Onkologii zostało połączone z Centrum Gamma Knife w Warszawie, dzięki czemu pacjenci z Radomia i okolic zyskali unikatową w skali kraju, kompleksową placówkę onkologiczną, w której, poza leczeniem nowotworów metodą  radioterapii i chemioterapii, dostępne jest również leczenie przy użyciu Gamma Knife.

Centrum Gamma Knife w Warszawie jest bardzo nowocześnie wyposażoną placówką, oferującą pacjentom małoinwazyjne metody leczenia wielu chorób nowotworowych i nienowotworowych mózgu, głowy i szyi. To pierwszy w Polsce ośrodek dysponujący urządzeniem Gamma Knife Perfexion. Ponadto placówka posiada najnowocześniejsze aparaty diagnostyczne TK oraz MRI. W Centrum wykonuje się zaawansowaną diagnostykę obrazową całego ciała: 64-rzędową tomografię komputerową oraz rezonans magnetyczny.

Uruchomienie systemu GATEway umożliwiło zwiększenie liczby obsługiwanych pacjentów dzięki automatycznej alokacji połączeń. Kierownictwo placówek zyskało nowoczesne narzędzie badania efektywności pracy zespołu call center, dzięki czemu możliwe jest elastyczne dopasowanie liczby Agentów do zmieniającego się natężenia ruchu połączeń przychodzących. 

Obsługa pacjentów w Radomskim Centrum Onkologii odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-18:00  pod numerem telefonu 48 377 90 20. W Centrum Gamma Knife w Warszawie pacjenci mogą zarejestrować się na wizytę w dni powszednie w godzinach 8:00-20:00 pod numerem telefonu 22 259 10 00.