Szpital w Łodzi korzysta z systemu GATEway

Sukces WSS im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi

Media

Sukces WSS im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi

„Łódzkie wiadomości dnia” – program łódzkiego oddziału TVP3 – wyemitował reportaż o najważniejszych inwestycjach lokalnych placówek medycznych. Ważną jego częścią była relacja z konferencji Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr. Wł.  Biegańskiego w Łodzi, w trakcie której przedstawiono także efekty wdrożenia systemu telefonicznej rejestracji medycznej GATEway.

O korzyściach z wdrożenia systemu GATEway na konferencji mówił sam dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego – mgr Krzysztof Zarychta:

Uruchomienie call center jest wyjściem naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, aby jeszcze bardziej usprawnić przepływ informacji i zwiększyć efektywność pracy. Służy także nam, abyśmy mogli obserwować i reagować w razie potrzeby, gdy w danym dniu jest zwiększone zainteresowanie ze strony pacjentów.

W reportażu przedstawiono najważniejsze zalety systemu GATEway, które są widoczne zaledwie po miesiącu od wdrożenia zmian. Przede wszystkim szybki i łatwiejszy kontakt wpłynął na poziom zadowolenia pacjentów. Wpłynął także na skrócenie kolejek w rejestracji telefonicznej i osobistej. Dodatkowo funkcja monitoringu i prowadzenia statystyk wpływa na efektywność pracy.

Gratulujemy całemu zespołowi rejestracji medycznej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego. Cieszymy się, że osiągnięte wyniki zostały dostrzeżone i docenione przez lokalne media oraz mieszkańców.

Całość reportażu dostępna na: TUTAJ

Część poświęcona systemowi telefonicznej rejestracji GATEway zaczyna się od 2 minuty.

Poznaj inne szpitale, które odniosły sukces: TUTAJ