SP ZOZ Puławy

SP ZOZ w Puławach. „Bez kolejki. Jak to możliwe?”

Spotkanie IRONteam

SP ZOZ w Puławach. „Bez kolejki. Jak to możliwe?”

Na stronie dziennikwschodni.pl, który jest jednym z głównych portali informacyjnych w województwie lubelskim, ukazał się artykuł dotyczący bardzo dobrych wyników pracy telefonicznej rejestracji medycznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Puławach, która działa w oparciu o system GATEway.

Autor artykułu opisuje trudności, jakie spotkały pacjentów z Puław, gdy próbowali telefonicznie skontaktować się z lokalnymi placówkami medycznymi. W większości z nich dochodziło do długiego czasu oczekiwania na odebranie połączenia lub zupełny brak kontaktu z rejestracją. Sytuacja taka może być spowodowana falą przeziębień, zwłaszcza u dzieci, oraz niepokojącymi informacjami dotyczącymi pandemii koronawirusa. To wszystko doprowadziło do większej liczby telefonów pacjentów.

Na tym tle niezwykle pozytywnie wyróżnia się rejestracja telefoniczna SP ZOZ w Puławach. Jak możemy przeczytać w artykule:

„Pod względem czasu oczekiwania na połączenie nieźle radzi sobie SP ZOZ (…). Gdy zadzwoniliśmy przed godz. 11, telefon odebrano już po pierwszym sygnale.”

Całość artykułu dostępna pod adresem:

https://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/pacjent-traci-nerwy-przy-sluchawce,n,1000274995.html

Całemu zespołowi rejestracji medycznej SP ZOZ w Puławach gratulujemy osiągniętych wyników, które zostały dostrzeżone i docenione przez lokalne media i mieszkańców.