Rola mediów w funkcjonowaniu szpitala

Rola mediów | Spotkanie online 3.12 z MSW w Siedlcach

Spotkanie IRONteam

Rola mediów | Spotkanie online 3.12 z MSW w Siedlcach

Zapraszamy na spotkanie online, którego tematem będzie rola mediów w funkcjonowaniu szpitala.

Wsparcia przy powstawaniu spotkania „Rola mediów w funkcjonowaniu szpitala” udzieliła Pani Barbara Jakubczyk – specjalista Działu Organizacji i Zarządzania Jakości Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. Pani Barbara będzie także współprowadzącym nasze spotkanie i odpowie na wszystkie pytania uczestników.

Wejdź na stronę szpitala, aby poznać naszego partnera: Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

Nawet najlepsze decyzje kierownicze i wdrażane rozwiązania organizacyjne, nie przyniosą spodziewanych efektów, jeśli nikt nie będzie o nich wiedział. Najnowocześniejszy sprzęt oraz sale będą stały niewykorzystane, jeśli zapomnimy o odpowiedniej promocji. Umiejętność kształtowania komunikatów i dotarcia z nim do szerokiego grona pacjentów jest obecnie kluczowa dla osiągniecia sukcesu. W powyższych aspektach dużą rolę odgrywają media – zarówno tradycyjne, jak i jeszcze stosunkowo nowe społecznościowe.

Na naszym najbliższym spotkaniu online postaramy się omówić, jakie działania może podjąć szpital, aby zaistnieć w świadomości społeczeństwa. Przedstawimy narzędzia oraz najczęściej stosowane do tego celu kanały komunikacji masowej. Omówimy najskuteczniejsze z nich ze względu na podejmowane działania, które chcielibyśmy rozpromować. Poruszymy także temat współpracy z dziennikarzami mediów tradycyjnych: prasy, radia, telewizji.

O tym wszystkim opowiemy już w czwartek 3 grudnia na spotkaniu online IRONteam.

Rola mediów w funkcjonowaniu szpitala

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału prosimy o wcześniejszy kontakt.

adam.slowikowski@ironteam.pl tel. +48 665 163 524

Liczba miejsc ograniczona!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie JAK-DOŁACZYC-DO-WEBINARU-małe.png
Aspekty techniczne:
  • Spotkanie online odbywa się na platformie internetowej clickmeeting.com
  • Zalecamy użycie najnowszej wersji przeglądarki Google Chrome
  • Do aktywnego uczestnictwa zalecamy wyposażenie się w zestaw słuchawek z mikrofonem.
Zobacz tematy naszych poprzednich spotkań online: