Specjalistyczny-Szpital-Wojewodzki-w-Ciechanowie-rejestracja-2

Nowa rejestracja telefoniczna w szpitalu w Ciechanowie

Call Center

Nowa rejestracja telefoniczna w szpitalu w Ciechanowie

Z początkiem maja nowa rejestracja telefoniczna w oparciu o system GATEway została uruchomiona w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie. Dzięki temu już w pierwszych tygodniach pracy udało się osiągnąć bardzo dobre wyniki, co budzi duże nadzieję na sukcesywny rozwój w przyszłości.

Nowa rejestracja telefoniczna w szpitalu w Ciechanowie

Nowa rejestracja telefoniczna opiera się na pracy jednego, wyodrębnionego zespołu call center. Obecnie jedynie kilku pracowników wystarcza, aby móc odebrać połączenia oraz obsłużyć zgłoszenia zdecydowanej większości pacjentów. Z ponad 5 tys. wykonywanych telefonów odebranych zostało 96% z nich. Jest to ogromny sukces, uwzględniając konieczność nauki nowego systemu. Jednak pokazuje tym samym intuicyjność oraz prostotę obsługi możliwości GATEway. Już w niedalekiej przyszłości można spodziewać się dalszego wzrostu liczby połączeń. W momencie, kiedy coraz więcej pacjentów zauważy skuteczność tej formy komunikacji, z pewnością zrezygnuje z wizyt osobistych.  

Telefoniczna rejestracja szpitala pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-14:35
pod numerem 23 67 30 580

Nowa rejestracja telefoniczna w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie
Misja szpitala: Leczymy wiedzą i sercem

O szpitalu: Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie to największy ośrodek ochrony zdrowia w północnej części Mazowsza. W strukturach szpitala funkcjonuje 21 oddziałów, 35 poradni przyszpitalnych oraz 6 zakładów i pracowni diagnostycznych. Dzięki temu mieszkańcy miasta oraz okolicznych regionów mają bezproblemowy dostęp do szerokiego wachlarzu specjalistycznych usług medycznych. Szpital w Ciechanowie posiada certyfikat ISO 9001:2000, który potwierdza wysoki poziom medyczny oraz organizacyjny placówki. Dodatkowo świadectwem wzmożonych starań o bezpieczeństwo i komfort pacjentów są przyznawane przez szereg lat liczne nagrody oraz wysokie pozycje w ogólnopolskich rankingach. Szpital cieszy się dobrą opinią również dzięki aktywnemu i regularnemu udziałowi w kampaniach oraz akcjach edukacyjnych, mających na celu promocję zdrowego trybu życia oraz znaczenia profilaktyki.