Szpital-Wielospecjalistyczny-im.-dr.-Ludwika-Blazka-w-Inowroclawiu-rejestracja-telefoniczna- szpitala

Rejestracja telefoniczna szpitala w Inowrocławiu

Call Center

Rejestracja telefoniczna szpitala w Inowrocławiu

Rejestracja telefoniczna Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu zyskała zupełnie nowe możliwości w obsłudze spraw pacjentów. Stało się to możliwe dzięki wdrożeniu call center dla pacjentów w oparciu o system GATEway.

Rejestracja telefoniczna GATEway – nowe szanse i możliwości

Dzięki zaangażowaniu w projekt kadry kierowniczej oraz pracowników rejestracji szpital dołączył do grona placówek, które zapewniają skuteczny i pewny punkt kontaktu dla wszystkich pacjentów. Obecnie nie tylko odbieranych jest więcej telefonów, przez co skróceniu uległy kolejki oczekujących, ale także same rozmowy trwają krócej. Z jednej strony jest to efekt implementacji takich narzędzi jak: kolejkowania połączeń oraz komunikatów głosowych. Natomiast z drugiej wynik przeprowadzonych szkoleń z zakresu profesjonalnej komunikacji z pacjentem oraz obsługi systemu. Oba szkolenia są nieodłączonym elementem zmian, które nasza firma wprowadza w ramach nawiązania współpracy ze szpitalem. Dodatkowo zapewnione zostały narzędzia umożliwiające zbieranie statystyk oraz monitorowanie natężenie ruchu telefonicznego. Pozwoli to na wypracowanie nowych standardów w obsłudze pacjenta. Jednocześnie wzrośnie poziom zadowolenia samych pacjentów, ich poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Rejestracja telefoniczna szpitala działa w dni powszednie w godzinach 7:30-15:00
pod numerem 52 35 54 188

Rejestracja telefoniczna Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Misja szpitala: Jest wielu pacjentów, których nie można wyleczyć, ale nie ma takiego, któremu nie możemy pomóc”

O szpitalu: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu

Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu to ciągle rozwijająca się placówka ochrony zdrowia, która na przestrzeni lat zmieniała się i dostosowywała się do nowoczesnych standardów lecznictwa. Ośrodek posiada 15 oddziałów, 27 poradni specjalistycznych, 9 zakładów i pracowni. Rozbudowana struktura organizacyjna szpitala pozwala na zapewnienie opieki oraz pomocy mieszkańcom miasta oraz całego regionu. Oferuje szeroki zakres diagnostyki oraz terapii w oparciu o nowoczesne rozwiązania oraz technologie. Dodatkowo placówka prowadzi liczne programy profilaktyczne. Potwierdzeniem wysokiej jakości pracy szpitala są liczne certyfikaty oraz zdobyte wyróżnienia.