Szpital Powiatowy w Chrzanowie rejestracja pacjentów

Rejestracja pacjentów GATEway w szpitalu w Chrzanowie

Call Center

Rejestracja pacjentów GATEway w szpitalu w Chrzanowie

Rejestracja pacjentów w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie zyskała nowe możliwości w kontakcie z pacjentami dzięki systemowi GATEway.

Telefoniczna rejestracja pacjentów w szpitalu w Chrzanowie

System rejestracji pacjentów GATEway został wdrożony w placówce w lutym bieżącego roku. Od tego czasu, dzięki realizacji proponowanych przez firmę IRONteam rozwiązań, udało się znacząco podnieść jakość obsługi telefonicznej pacjentów. W skali miesiąca medyczne call center szpitala odbiera ponad 95% wszystkich połączeń od pacjentów, a średni czas oczekiwania nie przekracza 30 sekund. Dzięki temu telefoniczna rejestracja pacjentów jest coraz chętniej wybieraną formą kontaktu przez pacjentów. Jednocześnie skróceniu uległy kolejki oczekujących do rejestracji osobistej. Również zmniejszyła się także znacząco liczba skarg na jakość obsługi. Bez wątpienia dużym ułatwieniem dla pacjentów jest wyznaczenie tylko jednego numeru telefonu do większości poradni. Obecnie w trakcie tylko jednej rozmowy można uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz uzyskać zapis na wizytę czy badanie.

Rejestracja telefoniczna szpitala działa w dni powszednie w godz. 07:00-17:00 pod numerem 32 624 75 36

O szpitalu: Szpital Powiatowy w Chrzanowie

Już w przyszłym roku (2023) Szpital Powiatowy w Chrzanowe będzie obchodził 90 rocznice powstania. W obecnej lokalizacji oraz postaci funkcjonuje od lat 90. XX wieku. Ważnym jest fakt, że placówka w Chrzanowie jest największym oraz najnowocześniejszym szpitalem w Zachodniej Małopolsce. Dzięki temu zapewnia dostęp do szerokiego wachlarzu usług medycznych wszystkim mieszkańcom regionu. W szpitalu funkcjonuje 18 oddziałów oraz 18 poradni specjalistycznych. Ponadto placówka dysponuje 448 łóżkami, w tym 20 łóżeczkami noworodkowymi. Bez wątpienia świadectwem wysokich standardów pracy wprowadzonych w szpitalu są liczne otrzymane certyfikaty oraz regularne wysokie pozycje w rankingach krajowych ośrodków zdrowia.