Telefoniczna rejestracja medyczna GATEway w szpitalu w Kościerzynie

Telefoniczna rejestracja medyczna GATEway w szpitalu w Kościerzynie

Call Center

Telefoniczna rejestracja medyczna GATEway w szpitalu w Kościerzynie

Telefoniczna rejestracja medyczna GATEway z początkiem lipca zaczęła funkcjonować w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o.o. Jest to już czwarty szpital, który zaufał i podjął współpracę z naszą firmą w tym roku.

Wdrożenie systemu GATEway wiąże się z organizacją jednego punktu kontaktu dla wszystkich pacjentów. Wyłącznie pod jednym numerem telefonu obsługiwanym przez tylko jeden zespół rejestracji uzyskać można wszystkie informacje oraz pomoc w zakresie ustalenia terminu wizyty. Dodatkowo funkcje kolejkowania połączeń oraz monitoringu rozmów systematyzują oraz ujednolicają standardy prowadzenia wszystkich rozmów. Bezsprzecznie możliwość korzystania ze skryptów podpowiedzi ułatwia pracę samemu zespołowi, zapewniając wysoki poziom obsługi. W rezultacie doszło do wzrostu poziomu zadowolenia i komfortu wszystkich pacjentów. A jednocześnie nowa telefoniczna rejestracja medyczna wpłynęła na długość kolejek oczekujących w rejestracji telefonicznej, jak i osobistej.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 pacjenci pod numerem telefonu 48 586 860 100 mogą uzyskać informacje oraz zarejestrować się do wszystkich poradni specjalistycznych placówki.

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. to nowoczesna placówka, w ramach której działa 18 oddziałów, 12 poradni specjalistycznych oraz 13 zakładów diagnostyki. W ten sposób szpital zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza usług medycznych dla wszystkich mieszkańców regionu, dbając o wysoki poziom świadczeń. Placówka bierze czynny udział w życiu społecznym, biorąc udział, a także często organizując przedsięwzięcia o charakterze edukacyjnym, profilaktycznym oraz charytatywnym. Posiada certyfikat zarzadzania jakością ISO 9001.

Odwiedź stronę szpitala: Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o

Zobacz inne szpitale, które wdrożyły system GATEway: ironteam.pl/zaufali_nam