Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

Pierwszy rok funkcjonowania www.centrumpacjenta.eu

2012_centrum_pacjenta
Bez kategorii

Pierwszy rok funkcjonowania www.centrumpacjenta.eu

Mija pierwszy rok od momentu uruchomienia interaktywnego Centrum Pacjenta stworzonego przez naszą firmę na potrzeby kontaktów z pacjentami Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Odwiedzający stronę Centrumpacjenta.eu mogą przede wszystkim:

  • Poznać wiele cennych wiadomości o schorzeniach nowotworowych i metodach ich leczenia
  • Uzyskać informacje dotyczące struktury szpitala oraz personelu medycznego
  • Znaleźć wskazówki dotyczące dojazdu, przyjęcia do szpitala, czy przygotowania do badań
  • Łatwo skontaktować się z bydgoskim Centrum Onkologii i uzyskać wszelkie dodatkowe informacje
  • Poczytać kwartalnik onkologiczny FOCUS CO
  • Obejrzeć filmy o szpitalu, metodach diagnostycznych i metodach leczenia

Szczególnym zainteresowaniem ze strony internatuów odwiedzających Centrumpacjenta.eu cieszą się poradniki dla pacjentów, dotyczące terapii przeciwnowotworowych dostępnych w bydgoskim Centrum Onkologii oraz informacje dla pacjentów pierwszorazowych w centrum onkologii. Dostarczone w ten sposób informacje odciążają zespół Call Center, skracając jednocześnie czas oczekiwania na połączenie.

Bardzo cieszy nas również fakt, że odwiedzający chętnie korzystają z formularza kontaktowego ze specjalistami. Część pytań publikowana jest następnie w dziale „Pytania naszych Pacjentów”.

Jesteśmy pewni, że kolejne lata funkcjonowania Centrumpacjenta.eu dostarczą nie tylko wiele informacji kolejnym odwiedzającym, lecz również szpitalowi – rzetelną informację na temat tego, czym zainteresowani są pacjenci oraz jakiej pomocy najczęściej potrzebują w kontakcie z placówką medyczną. Dla nas z kolei jest do dowód na to, że profesjonalne i kompleksowe przygotowanie platformy internetowej przeznaczonej do komunikacji pomiędzy pacjentami a szpitalem jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu placówek medycznych w tym kraju.