Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

Pierwsza edycja warsztatów „Komunikacja z Pacjentem – sztuka w trzech aktach”

warsztaty_baner
Bez kategorii

Pierwsza edycja warsztatów „Komunikacja z Pacjentem – sztuka w trzech aktach”

W dniu 18.09.2015 r. odbyła się pierwsza edycja warsztatów „Komunikacja z Pacjentem – sztuka w trzech aktach”.

W dobie ciągłych zmian w sektorze medycznym coraz ważniejsza staje się umiejętność precyzyjnych działań w zakresie komunikowania się i rozwijania kompetencji interpersonalnych pracowników medycznych. Wzrost skuteczności obsługi pacjenta jest ściśle związany z budowaniem dobrych relacji i efektywną komunikacją. Wychodząc naprzeciw potrzebom placówek medycznych, firma IRONteam zorganizowała warsztaty dedykowane kierownikom rejestracji medycznych oraz osobom odpowiedzialnym za rozwiązania informatyczne, wspomagające zarządzanie rejestracją.

Warsztaty składały się z trzech bloków tematycznych. Pierwszy z wykładów, dotyczący językowych aspektów komunikacji, poprowadziła dr hab. Katarzyna Kłosińska – nasz gość specjalny – sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk. Drugą i trzecią część warsztatów poprowadzili praktycy firmy IRONteam. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że kluczem do sukcesu jest nowoczesna technologia połączona z odpowiednio wypracowanymi technikami szkoleń. Uczestnicy warsztatów mieli okazję zapoznać się z naszymi sprawdzonymi rozwiązaniami komunikacyjnymi oraz zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu komunikacji z pacjentem.

Firma IRONteam pragnie złożyć wyrazy podziękowania naszemu gościowi specjalnemu, Pani dr hab. Katarzynie Kłosińskiej, za ciekawy wykład oraz wszystkim uczestnikom warsztatów za entuzjazm i liczne przybycie.