Panel ekspertów. Szczepienia przeciw COVID-19

Panel ekspertów. Szczepienia przeciw COVID-19

Spotkanie IRONteam

Panel ekspertów. Szczepienia przeciw COVID-19

Już w najbliższy czwartek 14 stycznia będzie miał miejsce panel dyskusyjny online pt. „Strategia komunikacji z pacjentami o szczepieniach przeciw COVID-19” z udziałem ekspertów z czterech czołowych szpitali w naszym kraju.

W panelu udział wezmą przedstawiciele szpitali:

W czasie panelu ekspertów poruszone zostaną kwestię związane z organizacją rejestracji pacjentów do kolejnych faz programu szczepień. Eksperci opowiedzą o dotychczasowych rozwiązaniach oraz doświadczeniach związanych ze szczepieniem przeciw COVID-19 wśród personelu placówek medycznych. Na tej podstawie podjęty zostanie temat odpowiedniego przygotowania szpitali do rozszerzenia programu na kolejne grupy pacjentów zgodnie z oficjalnym harmonogramem. Wspólnie postaramy się wypracować rozwiązania organizacyjne, jak i strategie informacyjne skierowane do pacjentów, które odpowiedzą skutecznie na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości.

Panel ekspertów będzie miał miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W tym czasie udało nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Powstanie naszej własnej platformy IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: