Trudne rozmowy: pacjent niezadowolony

Trudne rozmowy: pacjent niezadowolony | Webinar 24 czerwca

Spotkanie IRONteam

Trudne rozmowy: pacjent niezadowolony | Webinar 24 czerwca

Zapraszamy na webinar online pt. „Trudne rozmowy: pacjent niezadowolony” już w najbliższy czwartek 24 czerwca o godzinie 14:00.

Na webinarze „Trudne rozmowy: pacjent niezadowolony” uczestnicy będą mogli poznać:

  • jak odpowiadać na skargi pacjenta,
  • jak prowadzić rozmowę problematyczną,
  • jaką postawę przyjąć w sytuacji spornej,
  • jak reagować negatywne zachowania pacjenta.


Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie LOGO-MEET-97-97.png

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi komunikacyjnych. Dzięki temu możliwe stało się efektywne i skuteczne zdobywanie wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia. A także wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Bez wątpienia IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: