Pacjent nadpobudliwy. Jak kontrolować rozmowę?

Pacjent nadpobudliwy. Jak kontrolować rozmowę? | Webinar 13 maja

Spotkanie IRONteam

Pacjent nadpobudliwy. Jak kontrolować rozmowę? | Webinar 13 maja

Zapraszamy na webinar online pt. „Pacjent nadpobudliwy. Jak kontrolować rozmowę?” już w najbliższy czwartek 13 maja o godzinie 14:00.

Na prowadzonym przez specjalistów IRONteam webinarze uczestnicy będą mogli poznać:

  • co rozumiemy, że przez osobę nadpobudliwą
  • jak reagować na zmienne nastroje pacjentów
  • jak wykorzystać mocne strony ich osobowości
  • jakie zwroty stosować, aby przejąć kontrolę w rozmowie

Pacjent nadpobudliwy. Jak kontrolować rozmowę?

Czy w czasie rozmowy z pacjentem miałeś kiedykolwiek wrażenie, że to on kontroluje przebieg rozmowy? A może zaskoczyły Cię jego nazbyt wylewne lub ostre reakcje? Jeśli tak, to prawdopodobnie miałeś do czynienia z pacjentem ekstrawertycznym – nadpobudliwym. Dlatego na naszym spotkaniu dowiesz się, jak prowadzić rozmowę, aby uniknąć zaskoczeń i nadać jej sprawny, profesjonalny przebieg.

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Właśnie IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: